2. Франція: відгуки про готелі
Emeraude Coast Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• La Rotonde Оцінка за відгуками: 9

“Розташування“

• Duplex de charme, Saint-malo Оцінка за відгуками: 10

“Дуже затишно, гарно. Близько до центру. В квартирі є все необхідне.“

• Hotel Eden Оцінка за відгуками: 5

“Сподобався дворик та тиша. Чай можна випити у їдальні. Існують настільні ігри, коли йде дощ.“

• Hôtel Le Britannic - centre gare- Оцінка за відгуками: 10

“Сніданків не передбачено. Тільки на замовлення. Загалом номер затишний та чистий. Не було жодних проблем з тим, як знайти вхід та ввести цифровий код. Все сподобалося.“

• La Maison des Armateurs Оцінка за відгуками: 9

“Чисто було. Гарний стиль“

• Le Querrien Оцінка за відгуками: 10

“чудовий вид на Ла-Манш , чисті гарні номери, привітний персонал, Рекомендую“

• La Mere Champlain Оцінка за відгуками: 10

“Ідеальне розташування, надзвичайно гарний вид на набережну. Однозначно рекомендую бронювати номер з видом на море!“

• B&B HOTEL Saint-Malo Centre Оцінка за відгуками: 7

“Номер перевершив мої очікування. За таку ціну, в номері було все необхідне: велике, зручне ліжко, телевізор, дзеркало, маленький стіл, все було чисте. Вана кімната теж була чиста, окрім душової кабіни, в якій почав зʼявлятися грибок. Ми брали сніданок ( 8,5 євро за людину), він був смачний, вибір не дуже великий, але вибрати можна. Кава була з кавомашини, смачна! На мою думку ціна-якість відповідають дійсності і була навіть трішки краще.“

• Domaine de la Barbinais Оцінка за відгуками: 9

“Дуже затишно та красиво. Привітний персонал. У номері був чайник, що дуже зручно, кава та чай.“

• La Rotonde Оцінка за відгуками: 10

“Інтерьер та місце розташування“