2. Ιρλανδία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Dublin County κριτικές B&B και πανδοχείων
Dublin County Επαληθευμένα σχόλια για B&B και πανδοχεία από πραγματικούς πελάτες

• Bedford House & Hall Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα»

• Sarsfield Hostel Βαθμολογία σχολίων: 6

«Το κρεβάτι μου και το μπάνιο ήταν καθαρά.»

• Egans House Βαθμολογία σχολίων: 9

«Εξυπηρέτηση προσωπικού»

• Modern City Centre Rooms Βαθμολογία σχολίων: 10

«Οι χώροι ήταν πολύ καθαροί και η γειτονιά ήσυχη. Στο σπίτι υπήρχε ο,τι χρειαζόμασταν και υπήρχε μια πολύ οργανωμένη κουζίνα. Ο οικοδεσπότης ανταποκρίθηκε αμέσως στο ερώτημα μας (λίγες ώρες πριν την άφιξη μας) για τον τρόπο που θα μπούμε στο κατάλυμα αφού η άφιξη μας ήταν αργά τη νύχτα.»

• Leeson Bridge Guesthouse Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η τοποθεσία ήταν πολύ βολική για βόλτες στην πόλη, το προσωπικό πολύ φιλικό, εξυπηρετικό, φιλόξενο, το δωμάτιο ήταν έτοιμο νωρίτερα από την ώρα του check in και ήταν ακόμα καλύτερο από τις φωτογραφίες και την περιγραφή. Τέλος, πολύ ευχάριστη έκπληξη, το μικρό αλλά πολύ ουσιαστικό πρωινό, το οποίο ήταν χωρίς χρέωση, προσφορά του ξενοδοχείου.»

• Hazelbrook Lodge Βαθμολογία σχολίων: 5

«ΥΠΗΡΧΑΝ ΥΛΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΣΑΙ Η ΚΑΦΕ.- ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ.- ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΣΤΗ ΡΕΣΕΨΙΟΝ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΦΙΞΗ ΗΤΑΝ ΤΥΠΙΚΟ.»

• Fitzwilliam Townhouse Βαθμολογία σχολίων: 8

«Πολύ καλή τοποθεσία, καθαριότητα, σχέση τιμής-παροχών, ευγένεια, πρωινό.»

• Egans House Βαθμολογία σχολίων: 8

«Το ξενοδοχείο ήταν πολύ καλό, με το δωμάτιο αρκετά καθαρό. Η περιοχή ήταν λίγο πιο μαρκυά από το κέντρο αλλά υπήρχε 24h αστικό πολύ κοντά.»

• Waterloo Lodge Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ καθαρό ξενοδοχείο και φιλόξενο το προσωπικό. Τέλειο το πρωινό και ήσυχη περιοχή κοντά στο κέντρο και με πρόσβαση στις συγκοινωνίες. Το προτείνω ανεπιφύλακτα.»

• Gardiner Lodge Βαθμολογία σχολίων: 7

«Κοντά στο κέντρο»