2. Srí Lanka - hodnotenia hotelov
  3. Srí Lanka - hodnotenia hotelov
Cultural Triangle Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Tishan Holiday Resort Priemerné hodnotenie: 6

„Ubytovanie viacmenej spĺňalo požiadavky. Hľadali sme ubytovanie v gesthouse nie v rezorte, čo sme aj našli. Toto ubytovanie, tohto typu bolo na ostrove z tých drahších, takze sme prirodzene očakávali aj vyšší štandard. Izba mala vymenenu posteľnú bielizeň a aj čisté uteráky a to jednak na pláž, ako aj k osobnej hygiene. Čo má ale zarazilo, v kúpeľni sa príležitostne zjavil šváb, či znížilo mnou očakávaný komfort, a okno smerovalo do priestoru kde sa asi vo vzdialenosti pól metra nachádzala ďalšia stavba. Pozn.: šváby su údajne na tomto ostrove bezne sa vyskytujúci hmyz. Inak ale celkový dojem z ubytovania, personálu, stravy ( skvele raňajky) , polohy , a služieb hodnotím pozitívne.“

• Heritage Rangiri Villa Priemerné hodnotenie: 10

„Majiteľ bol veľmi milý a izba bola čistá a klimatizovaná.“

• Sadee's Place Priemerné hodnotenie: 10

„Lokalita ubytovania je veľmi tichá, umiestnená v peknom prostredí. Izby sú situované na poschodí v jednom dome s majiteľmi. Výhodou je priestranná terasa kde sme trávili pekné chvíle pri raňajkách a večeroch. Majitelia sú veľmi milí a ústretový. Zabezpečujú i rozvoz po okolitých pamiatkach, prírodných krásach a iných zaujímavostiach. Raňajky boli skvelé - domáca strava.“

• Green Garden Resort Priemerné hodnotenie: 10

„Absolútne perfektné ubytovanie. Čisté, tiché, blízko autobusovej zastávky, extrémne mily domaci. Pôvodne som chcela stráviť jednu noc, nakoniec som sa zdržala 4. Nádherná záhrada, v ktorej som sa cítila ako v džungli. Keď sa ešte niekedy vrátim na Srí Lanka určite budem bývať tu. Za mňa 11 z 10. Ďakujem za extrémne príjemný pobyt.“

• Kubura Resort Priemerné hodnotenie: 10

„Na SL pomery veľmi čisto, nadštandardné priestory, výborné jedlo, raňajky aj večere.“

• Kurumbunkz Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi ochotný personál a nové čisté ubytovanie.“

• RedHill Kandy Priemerné hodnotenie: 9

„Ubytovanie je v peknom kľudnom prostredí. Poteší najmä krásny výhľad do údolia. Raňajky boli bohaté a chutné. Izby sú priestranné a čisté. Personál ochotný a ústretový,“

• Jm Resort Priemerné hodnotenie: 9

„Raňajky“

• Blue Haven Guest House Priemerné hodnotenie: 5

„jedinou výhodou tohto ubytovania bol bazén a možnosť schladiť sa, a nízka cena“

• Hotel Sigiriya Priemerné hodnotenie: 8

„Lokalita bola uzastna..fakt, po unavnej ceste v tuk-tuku, pridete do arealu hotela a hned ste v inom svete. Pri pohlade z recepcie na bazen, okolie a horu Sigiriya zastanete v case. Vsade hraje prijemna relaxacna hudba. Vyhlad na horu, je ako magnet. Mali sme len jeden vecer, no viem si predstavit tu zostat aspon 2 noci, aby sme si vychutnali atmosferu hotela. Ranajky - super vyber , kazdy si pride na svoje.“