2. Srí Lanka - hodnotenia hotelov
  3. Srí Lanka - hodnotenia hotelov
Cultural Triangle Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• Hotel Mango Garden Priemerné hodnotenie: 6

„vyborna poloha“

• Dudley Nature Resort Priemerné hodnotenie: 7

„Raňajky boli naozaj skvelé. Domáci a jeho pani nám pripravili skvelú večeru - ktorá nebola vopred dohodnutá.“

• Shady mango villa Priemerné hodnotenie: 9

„Majitelia boli veľmi milí a ochotní nám pomôcť. Pani domáca nám pripravila bohaté raňajky (sladké aj slané) a poprosili sme ju aj o večeru a pripravila nám famózne kari. Pán domáci nás odviezol na nedalekú Sigiyru kde nás aj počkal, kým sme si vychutnali západ slnka. Ubytovanie bolo príjemné a čisté.“

• City Paradise Dambulla Priemerné hodnotenie: 2

„Izba bola čistá.“

• The Comfort Priemerné hodnotenie: 10

„Kushana a jeho rodina boli veľmi láskaví a pohostinní. Cítili sme sa u nich ako doma. Kushana nám dal skvele tipy na výlety a dokonca nás k ním sám odviezol. Rozprával nám veľa zaujímavosti o meste a o sri lanke. Jedlo u nich bolo vynikajúce a nemá konkurenciu. Bol to úžasný zážitok, vrátili by sme sa opäť!“

• Dambulla Rock Arch Priemerné hodnotenie: 10

„čisté, útulné, s krásnou verandou a milou hostiteľkou, blízko centra no napriek tomu v tichom prostredí kľudného dvora. ostali sme napokon 4 noci. určite odporúčame!“

• Serenity Hill Oasis Priemerné hodnotenie: 10

„Vynikajúci výhľad a hostitelia, ktorí sa maximálne venujú svojím hosťom. Super raňajky“

• The Otunna Guest House Sigiriya Priemerné hodnotenie: 10

„Pri príchode sa nám dostalo veľmi milého privítania. Všetko bolo pripravené. Izba čistá, wifi fungovala perfektne. Parkovali sme pred ubytovaním. Hostiteľ Dinesh bol nám veľmi nápomocný, pripravil pre nás veľmi chutnú tradičnú srí lansku večeru. Raňajky takisto tradičné a bohaté. Nápoje z čerstvého ovocia. Počas pobytu nám nič nechýbalo. Bývali sme v drevenej chatke, ktorú vrelo odporúčame !“

• Sigiri Siesta Homestay Priemerné hodnotenie: 10

„Skvelé miesto a neskutočný domáci. Pripravil nám skvelé raňajky. Dokonca nám raňajky pripravil so sebou aj keď sme odchádzali o piatej ráno. Pohodlná pekná izba. Dokonalé.“

• Jack Tree Lodge Priemerné hodnotenie: 7

„krásny výhľad na okolie z izby, milý a ochotný personál, chutné raňajky“

30 Najlepších Bed&Breakfasts a penziónov v regióne Cultural Triangle

podľa 65 393 hodnotení Bed&Breakfasts a penziónov na Booking.com