2. Шрі-Ланка: відгуки про готелі
  3. Шрі-Ланка: відгуки про готелі
Cultural Triangle Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Atha Resort Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово! Персонал робив все можливе і неможливе щоб нам було комфортно: тепло зустріли з соком, допомогли з речима, організували нам транспорт. Дуже привітні і доброзичливі люди, відчувалася турбота про нас. В готелі гарна територія, чисто, доглянуто. У номері неймовірні види на природу та сад. Їжа в ресторані дуже смачна. Нам все сподобалося 💙“

• Sigiriya Village Оцінка за відгуками: 8

“Басейн, вид на Сігірію, персонал, тварини на території готелю“

• Queens mount Ridge Оцінка за відгуками: 6

“Ванна кімната“

• Sundaras Resort & Spa Dambulla Оцінка за відгуками: 10

“Бачила погані відгуки але зараз все краще. Sundaras-нове місце зараз. Персонал дійсно привітний,завжди готовий допомогти з усім. Дуже сподобався басейн з баром,коктейлі готують з свіжих фруктів тому особливо рекомендую їх спробувати 🤤“

• Royal Rock Sigiriya Оцінка за відгуками: 10

“Найкращий готель, бар біля басейну, музика та ресторан!😍 Дуже привітний персонал! Також підходить для дітей. Кімнати дуже чисті та комфортні,є дійсно все що потрібно.Їжа та коктейлі неперевершені 🤤 Все сподобалось,місце яке дійсно залишить теплі спогади“

• Lavendish Wild Safari Оцінка за відгуками: 7

“Гарна територія, персонал який намагається бути корисним 24/7“

• Kandy Hills Оцінка за відгуками: 8

“Персонал дуже любязний, допомогли організувати торт на свято, зустріли, був велкам дрінк. З балкону видно мавп.“

• Radisson Hotel Kandy Оцінка за відгуками: 10

“В номері було чисто, приємний персонал допоміг із проблемами які виникали.“

• The Hills By Blue Fox Оцінка за відгуками: 10

“Все чудово, зручне велике ліжко, шикарний душ, простора кімната, з балкону відкривається неймовірний вид.“

• Kandy IVY Banks Holiday Resort Оцінка за відгуками: 10

“Гарне помешкання на пару ночей, є все необхідне. Смачні сніданки, зробили для нас так як ми хотіли, щоб нагодувати нашого сина.“

30 найкращих готелів в регіоні Cultural Triangle