2. Grčija - komentarji o hotelih
  3. Cyclades - komentarji o počitniških nastanitvah
Cyclades Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• Dimitris Villa Ocena: 9

“Imeli smo zgodnji let, lahko smo se takoj odpravili v sobo. Soba je bila minimalistična, kletna, prostorna in zelo čista. Lokacija hotela nam je bila všeč, do plaže in centra Kamari smo imeli nekaj minut. Sprva smo se vozili z avtom, ampak smo ugotovili, da imamo vse zelo blizu. Zajtrk je bil povprečen, enoličen, manjkal je svež kruh, rogljički. V nastanitvi bi lahko ponudili izbiro sadnih jogurtov. Imeli so dobro kavo, odlično spečene jajčke, slanina. Zajtrkovali smo zunaj na terasi ob bazenu, kar je velik plus. Samopostrežni zajtrk bi lahko bil bolj raznolik. Ležalniki ob bazenu so bili enkratni, bazen zelo čist in fenomenalen. Bazen eden izmed lepših na tej lokaciji, bravo. Moram pohvaliti zagnanost sobaric, ki sta bili hitri, natančni in najlepši občutek je bil, ko si šel mimo opranega perila, ki je visel na vrvici. Pohvala puncam za izjemno čisto posteljnino in brisače. Bravo. Velik plus je bil tudi parking za rent-a-car in bližina letališča, nas ni motil prelet letal. Všeč nam je bilo, da gostitelji niso bili vsiljivi. Od hotela zelo lahka dostopnost do vseh znamenitosti Santorinija, ker smo imeli rent-a-car. Ne moremo pozabiti mačk, ki so bile zelo udomačene in cartljive. Če bi lahko, bi si eno odnesla na letalo za Slovenijo.”

• Etereo Suite Ocena: 10

“Zelo prijazni lastniki, svetovali so nama vse kaj sva vprašali. Lokacija je izjemna, mir in tišina, apartma zelo čist in postelja je zelo udobna. Vsekakor priporočamo, vse je taki kot je prikazano na slikah. Z veseljem bi se naslednjič vrnili.”

• Anais Ocena: 10

“Mir. Dobro spanje. Odlični gostitelj”

• ONAR LUXURIES Ocena: 8

“Lokacija je ok, treba je bilo nastudirat kako priti blizje z motorjem. Zanimiv je tudi "tematski" dekor, ima vse kar rabis”

• Celeste Apartments Ocena: 10

“Gostiteljica Mina je bila izredno prijazna. Pričakala naju je ob prihodu, nam vse razkazala in opisala. Poleg tega sva jo pred prihodom spraševala za kuhinjo in nama je posebej prinesla dodatno opremo (lonec) za kuhanje. Pred odhodom, nama je ponudila kasnejši odhod in možnost, da se po kopanju stuširava in uporabiva sveže brisače, preden sva odšla na letališče. Izjemno prijazna. Vsak dan so nama tudi počistili apartma in prinesli sveže brisače. Dobila sva tudi svežo vodo (1,5L) ob prihodu.”

• Disis Residence Ocena: 10

“Udobna hiška v mirni ulici s pogledom na mesto. Do središča mesta je le 20 minut hoje. Prijazni gostitelji.”

• Paolas Sunset Ocena: 10

“Lokacija, zajterk, prijaznost zaposlenih, vse je bilo super”

• Alexandra's Rooms Ocena: 10

“Prijetna soba s kuhinjo, umaknjena od vrveža. Prostor za jutranje ali večerno druženje. Zelo prijazna lastnica, ki razloži kaj je potrebno obiskati.”

• “Imela sva zelo prijazno in pozorno gostiteljico. Studio je bil lepo opremljen, imel je tudi veliko teraso, ki sta jo vsako jutro obiskala zabavna mucka.”

• “Vse je bilo idealno, bazen na balkonu so čistili vsak dan ob 12h uri, gostiteljica več kot prijazna, čistili apartma na dva dni in prav tako zamenjali posteljnino in brisače. Hladilnik je bil napolnjen s hrano za zajtrk, prav tako kava in prigrizki.”