2. Česko - hodnotenia hotelov
  3. Česko - hodnotenia hotelov
České Stredohorie Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• Dům V Centru Priemerné hodnotenie: 10

„Vse v naprostem poradku.“

• Penzion Via Ferrata Priemerné hodnotenie: 10

„Dobrá poloha, parkovanie možné priamo pred penziónom a úžasný výhľad.“

• Penzion Via Ferrata Priemerné hodnotenie: 10

„Tematicky ladené izby, výborne raňajky“

• Penzion Kamzík Priemerné hodnotenie: 7

„Tento penzión môžem odporučiť ľuďom, ktorí hľadajú niečo príjemné a nehľadajú ,, zlaté kľučky,, Po objednaní nás pravdepodobne majiteľ, kontaktoval a potvrdil nám našu rezerváciu. Bol veľmi milý a taktiež bola veľmi milá servírka, ktorá nás ubytovala. Prostredie je veľmi pekné, bazén fungoval a taktiež sa v areáli nachádzalo ihrisko plus niečo pre detičky.“

• Penzion Kamzík Priemerné hodnotenie: 9

„Milé, čisté. Příjemný vstřícný personál.“

• Penzion Andy Priemerné hodnotenie: 9

„Dobrá lokalita, slušné, čisté ubytovanie, milý personál“

• Penzion Kamzík Priemerné hodnotenie: 8

„Krásna lokalita, vynikajúce raňajky aj večere, milí a ochotní zamestnanci.“

• Penzion Andy Priemerné hodnotenie: 10

„Penzión s výbornou polohou neďaleko stanice vlakov aj autobusov, kúsok od nákupných možností a stravovania, pešia dostupnosť niekoľkých turistických cieľov. Výhodou sú raňajky v cene, netreba ráno riešiť nič, sú chutné a pripravené, rovnako možnosť prípravy nápojov.“

• Ubytování Stará Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie bolo pekné, nové, čisté. Komunikácia s ubytovanim bola rýchla, dostačujúca.“

• Kamélie Priemerné hodnotenie: 10

„Krásna čistá izba aj kúpeľna, ocenili sme spoločnú kuchynku so všetkým potrebným vybavením, tak sme si mohli navariť, majitelia sú veľmi príjemní, lokalita ideálna, kúsok od železničnej aj autobusovej zastávky, Lidl aj centrum do pár minút....boli sme moc spokojní a určite odporúčame :)“

15 Najlepších Bed&Breakfasts a penziónov v regióne České Stredohorie

podľa 5 194 hodnotení Bed&Breakfasts a penziónov na Booking.com