2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Хорватія: відгуки про готелі
Далмація Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hostel EuroAdria Оцінка за відгуками: 5

“Близько до вокзалу. На одну ніч піде.“

• MORENIA All Inclusive Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобалась кухня,страви дуже смачні.Персонал привітний,допомагають з будь-якими питаннями.Всім рекомендую сюди приїхати“

• Hotel Aqua - Guest Rooms & Suites Kaštela Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, приємна ціна.“

• Central Square Heritage Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий від із окна на город і кипарис! Дуже гарне ліжко) чисто і пріемно пахнет 🕊“

• Hostel Hakuna Matata Оцінка за відгуками: 9

“Господар дуже привітний. Можна було заїхати раніше. Місцерозташування зручне, десь за 10-15 хв від історичного центру.“

• DALMACIJA PLACES HOTEL by Valamar Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово!“

• Zaton Holiday Resort Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалося. До моря рукою подати, класнючі та чисті басейни,розваги,аніматори. Привітний персонал,доступність для інвалідних візочків.Парковка в ціні проживання,приватний та безкоштовний доступ до пляжа та ліжаків.“

• Family Beach Rooms Оцінка за відгуками: 9

“Затишний готель, близько до моря, чудовий чистий пляж без натовпу людей. І для дітей в для дорослий ідеально. Джон виконував всі наши забаганки і у всьому допомагав, найкращі рекомендації 🙌“

• Orsan Hotel by Aminess Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування. Прекрасні пляжі. Смачна кухня. Дуже привітний персонал“

• Dandelion hostel Оцінка за відгуками: 8

“Близько до вокзалу, маленький затишний хостел, є розетка біля кожного ліжка, окрема ширма щоб не заважати іншим, душ/туалет у кімнаті. Кондиціонер справний, все добре. Маленька кухня, але я не користувалася нею. Чиста постіль та гаряча вода. У кімнаті чайник є. Мені на ніч більше і не було потрібно“