2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Хорватія: відгуки про готелі
Далмація Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Guest House Blue Оцінка за відгуками: 10

“Чистий, охайний з усім необхідним номер, посуд, фен, кава, чай. Дуже зручне розташування, в самому центрі, близько до всіх пам'яткок, до пляжу 10-15 хв пішки. Дуже задоволені🤩👍👍👍“

• Villa Šimović Оцінка за відгуками: 9

“🇺🇦 Гарний готель. Є повноцінна спільна кухня. Кліматизовані номери. До моря пішки до 5 хвилин часу. Є безкоштовний пакувальний майданчик, що є дуже важливим нюансом на узбережжі.“

• Paulina Harmony Rooms Оцінка за відгуками: 10

“Best hotel ❤️“

• Guest House Roki & Diva Оцінка за відгуками: 8

“Ми залишалися тільки на одну ніч,нам все сподобалась, близько до автовокзалу,це те що нам було потрібно“

• Apartments and rooms Anka - with open jacuzzi Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарно, все чисто і охайно. Білосніжний постіль навіть з гравіруванням апартаментів АА . В номері є фен , чайник кавоварка і цукерки в вітальній! Чарівний сад , багато зелені і квітів . Дуже привітні , ввічливі господарі, враження наче приїхав до батьків на відпочинок !“

• Serious Job Room Оцінка за відгуками: 10

“Надзвичайно теплий прийом, гарий вид на море, швидка комунікація з власником. Кімната чиста й затишна. У ній було багато потрібних дрібниць, що створювало домашній комфорт. Це також свідчило про увагу до клієнта та піклування про нього. Мені подобалось там перебувати. Протягом своєї короткої відпустки я відчувала себе бажаним гостем. Щиро вдячна Марії за неймовірну турботу, гостинність та подарунки!“

• Rooms Kasalo Оцінка за відгуками: 10

“Дуже приємні та уважні господарі. Зручне розташування до пляжів, до різних магазинів та до автобусної зупинки. Все було чисто та зручно. Номер має шафу-купе з вішалками для одягу та полицями, комод, двоспальне ліжко з тумбочками, балкон з видом на місцеву дзвіницю і головне - свій зручний санвузол. Кухня окрема - загальна на три номери, має два великі холодильника та необхідний посуд. Були сім днів. Прибирання та зміна постелі з рушниками - по бажанню. Чудове співвідношення ціни та якості.“

• Apartman BARAKA Оцінка за відгуками: 9

“Є власна парковка для машини , за 15 хв від центра міста. Зверніть увагу! Місце для паркування дуже вузьке, тому буде не зручно заїхати великого розміру авто“

• Apartmani Lučica Оцінка за відгуками: 9

“Гарний доглянутий будинок, столики на вулиці. Настолки, пазли, книги для дітей. Білі рушники, зручні ліжка. Близько пляж, але невеликий“

• Rooms Marana Оцінка за відгуками: 7

“Гарні апартаменти знаходяться в зручному місці недалеко від центру,пляжу та магазинів.Було чисто та було все необхідне для приготування їжі (гарно обладнана кухня)“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні Далмація

на основі 382 715 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com