2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Сплітсько-Далматинська жупанія: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
  4. Подстрана: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Хорватія Подстрана Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Rooms Vedrana Оцінка за відгуками: 9,1

“Зупинявся на одну ніч! Номер супер!!! Свій особистий пляж!! Вид з балкона на море!!! Хозяєва привітливі!! В номері все чисто і охайно!!! Рекомендую!!!“

• Villa Pitomcia Оцінка за відгуками: 9,1

“персонал дуже класний. Можна заїжджати на тиждень і не переживати ні за що. Сніданки в них дуже ситні. Свої порції з дружиною ми не подужали. Класний вид з вікна на море. Нам дозволили покипатися в басейні в ночі. Дуже раді що відвідали цей готель“

• Rooms Marinac Оцінка за відгуками: 8,4

“« Я у захваті» фото відповідає дійсності на всі 100%! Море дійсно поряд достатньо просто спуститися з номеру, який в нас був на 2-му поверсі! Людей було дуже мало як в ресторані що знизу так і в номерах, но це напевно початок сезону ( 4-7 червня), нам саме це дуже сподобалось. Стосовно господарів, то люди виявились дуже уважні, просили тарілки, одразу дали навіть з виделками (які не просили, але знадобилися).В ресторані запитали чи можна замовити їжу в номер, радо погодились…. їжа доречі була бомбезна! Мінусів майже не було, сміття довелось виносити самим , бо про нього трохи забули за 3 дні, за будинком стояв смітник проблеми в цьому я не бачу. Пляж не дуже великий та камʼяний в воді теж каміння , треба купляти взуття, но це теж більше на майбутнє! Оплата доречі готівкою по приїзду, можливо це теж може бути проблемою Дуже раджу готель!“

• Apartments and rooms Anka - with open jacuzzi Оцінка за відгуками: 9,4

“Дуже гарно, все чисто і охайно. Білосніжний постіль навіть з гравіруванням апартаментів АА . В номері є фен , чайник кавоварка і цукерки в вітальній! Чарівний сад , багато зелені і квітів . Дуже привітні , ввічливі господарі, враження наче приїхав до батьків на відпочинок !“

15 найкращих готелів типу "ліжко і сніданок" та міні-готелів у місті Подстрана

на основі 5 720 відгуків про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі на Booking.com