2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Сплітсько-Далматинська жупанія: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Подстрана: відгуки про помешкання для відпустки
Хорватія Подстрана Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Apartment Seventh Heaven Оцінка за відгуками: 9,7

“Чисте та гарне помешкання, привітливий господар, який був завжди на зв’язку (спілкується на англійській мові). Велика тераса з чудовим краєвидом. Дві спальні та невелика вітальня з кухнею. В апартаментах є все для відпочинку. Пляж знаходиться близько, приблизно 3 хвилини пішки. Нам настільки сподобалось, що ми хотіли залишитися ще, але наша подорож тривала далі. Pěkný být. Dobry majitel, který mluví angličtinou. Krásná vyhlídka. Blízko pláž. Byli jsme moc spokojení.“

• Apartman Ikar Оцінка за відгуками: 9,3

“Дуже сподобалось, ввічлилі власники, ідеальне розташування,“

• Sea View Apartment Ana Оцінка за відгуками: 10

“Все ідеально, дуже дякую за гостинність. Добрі, приємні, охайні, гостинні люди. Обожнюю Хорватію. Тут усі люди довершені і справжні. Господарі уособлюють цю країну з найкращої сторони. Помешкання дуже зручне, є усе що потрібно, навіть більше. Вид на море з балкону. Усе обставлене з любовʼю і дуже, дуже чисто. Дві спальні і вітальня з кухнею. Місце для машини під дахом. Купа компліментів,приємностей і подарунків отримали від господарів. До моря дві хвилини, пляж супер, як з картинки. Я би повернулася ще 100 разів саме до них. В 3 хвилинах супермаркет. Поряд чудовий ресторан. На берегу моря дитячий майданчик.“

• Apartment Perun Podstrana Оцінка за відгуками: 9,5

“Все було прекрасно.Розташування дуже добре(але я отримала шок перший раз від такого підйому вгору)😁,але це не псує нічого.Вид з тераси-надзвичайний,як зранку так і вночі.Господар дуже швидко відповідав,дав нам поради з приводу їжі і паркування.“

• Villa Donatella Оцінка за відгуками: 9,8

“Дуже хороші апартаменти є все необхідне, і близько до моря“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Подстрана

на основі 13 823 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com