2. Maldív-szigetek hotelértékelések
  3. Maldív-szigetek hotelértékelések
Southern Atolls Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Kandima Maldives Értékelési pontszám: 10

„Változatos ételek, 8 napot töltöttünk a szállodában, de kétszer ugyanaz az étel nem volt a svédasztalon. Változatosan izletesen főznek.”

• „Gyönyörű természet,privát Beach villák. Ha elvonulni szeretne valaki tökéletes választás. Minden percet imádták.”

• „Parti villa tökéletes választás. A tágas szobához megfelelő fürdő tartozik. A villák rendelkeznek pluszba (zárt) szabadtéri zuhanyzókkal és pihenő ággyal is. A szálloda környezete csodálatos látszik, hogy a kertészek sokat dolgoznak raja. Az ékezés bőséges kínálatú. Desszertben nagyon erős a konyha! Minden estére igyekeznek valami programot szervezni. A szállást csak All inclusive csomaggal ajánlom!”

• Canareef Resort Maldives Értékelési pontszám: 9

„Kivételes fogadtatás, wellcome drink. Mindenről tályékoztattak minket érkezéskor. A sziget végén van egy stand ami kúlönösen szép. Aki szeret biciklizni annak különösen ajánlom a szomszéd lakott szigettel kis hìd köti össze a resortot. Az ebéd és a vacsora nagyon jò van sok seefood. Òriási medence jò meleg vizzel. Ingyenes elektromos kis busz szolgálat. Igényes pipereholmik. Mindenhol van strandtörölköző és napozòágy. Nagyon ritka a világban,hogy megtarthatod a szobádat ingyen 17.00.- ig! Tengeri papucs jò ha van!”

• Kandima Maldives Értékelési pontszám: 10

„Minden, a változatos ételek, kiszolgálás, part, szállás közel a tengerhez, felszereltség, design”

• Huvan Inn Értékelési pontszám: 10

„Vendéglátóink kedvesek és segítőkészek voltak Közel van a tenger Két tündéri dorombolós, vörös cica❤️🐈🐈😍 Szép volt a szoba Nagy zuhanyzó Ízletes vacsora Amikor később jöttem vissza éjjeli búvárkodásból, megvártak a vacsorával 🤗 Csak magas vízállásnál lehet bemenni snorkelezni, de akkor láttam ráját és szirti cápát is 😍”

• Filitheyo Island Resort Értékelési pontszám: 7

„A reef a sziget körül nagyon szép, a sziget maga szép, gondozott.Jó a nagyságú a medence,onnan nézhető a naplemente.”

• Filitheyo Island Resort Értékelési pontszám: 7

„Nagyon szép elhelyezkedés, szorgalmas, kedves személyzet. Fínom, változatos ételek.”

• The Mureed Értékelési pontszám: 10

„Ez a sziget nagyon top az árához képest, ez a szállás meg meginkább, all inclusive kamu, egy fajta étel meg szörp van kb, de az elég finom. A szigetért érdemes jönni, meg a szobák is elég jók!! Cápák, raják a parton”

• Ecoboo Maldives Értékelési pontszám: 9

„Nagyon szép a sziget a szállás és kedves a személyzet.”

Southern Atolls 20 legjobb hotele

6 984 hotel értékelés alapján a Booking.com oldalán