2. Comentarii despre hoteluri în Bulgaria
  3. Comentarii despre hoteluri în Bulgaria
Dobrogea Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Central Scor din comentarii: 8

„Micul dejun a fost cam acelasi in fiecare zi , cam saracut, sucurile nu erau naturale proaspete. Piscina curata, apa era destul de calda, sezlonguri si umbrele incluse in pretul camerei.”

• Ramada by Wyndham Constanta Scor din comentarii: 10

„Am avut un apartament imens. A fost exceptional !”

• Millennium Hub & Hotel Scor din comentarii: 10

„Locația este excelentă. Aproape de plajă și de zona turistică. Designul camerei si finisajele (o baie interesantă ca design) îți atrag privirea. La ultimul etaj au un restaurant cu o priveliște frumoasă unde se mănâncă excelent !”

• Lebada Luxury Resort & Spa Scor din comentarii: 10

„Locația, complexul, personalul”

• Hotel Romantic Scor din comentarii: 10

„Recomand camerele cu vedere la lac......priveliște superba....locație foarte bună,nu pare în prezentare,dar este foarte aproape de plaja....este al doilea an în care revin....îl recomand dint tot sufletul....”

• El Locanda Boutique Hotel Scor din comentarii: 4

„Camera mare salteaua confortabila”

• Vila Adriano pe plaja Belona Scor din comentarii: 10

„Este amplasată perfect, ieși din pensiune direct pe plaja și un mare plus este restaurantul din fata pensiunei.”

• Hotel Agapi Mamaia Scor din comentarii: 10

„Vederea la mare, curățenia, micul dejun.”

• Hotel Venus Scor din comentarii: 9

„Locatia buna. Curatenie.”

• Grand Hotel Caraiman Scor din comentarii: 10

„Ne-a placut foarte mult amabilitatea personalului, curatenia, micul dejun delicios. Am fost incantati si de faptul ca se ofera si prosoape de plaja si de servirea cocktail-urilor la piscina. De asemenea, parcarea acoperita este un mare plus. Salteaua si pernele au fost foarte confortabile. Cabina de dus este suficient de mare pentru 2 persoane. Hotelul a fost renovat recent cu materiale de calitate. Preturile pentru meniul a la carte sunt foarte bune. Ne place foarte mult si statiunea, fiind una linistita in comparatie cu altele. Ne-am bucurat de cateva zile de liniste si relaxare si vom reveni cu orice ocazie.”