2. Comentarii despre hoteluri în Bulgaria
  3. Comentarii despre hoteluri în Bulgaria
Dobrogea Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• „Totul la superlativ! ❤️”

• Millennium Hub & Hotel Scor din comentarii: 8

„Localizare. Amabilitea personalului si parcarea hotelului”

• Hotel Delta 3 Scor din comentarii: 10

„Totul a fost la superlativ.”

• Apartament Talida Scor din comentarii: 10

„Apartament foarte curat si foarte aproape de mare, acces foarte usor si gadza extrem de amabila. Magazin Profi in apropiere - un mare plus. Ideal pentru o vacanta cu familia.”

• Hotel Veronica Scor din comentarii: 10

„Personalul amabil”

• Hotel Solymar Scor din comentarii: 10

„Totul a fost excelent la fel că data trecuta. Tocmai din acest motiv am revenit.”

• Hotel Giulia Scor din comentarii: 10

„Camara,apoi faptul că am rezervat în ziua sosirii în stațiune,nu a fost galagie,agitație, A fost intim ....fără deranj...superb”

• Ilinca Scor din comentarii: 10

„A fost un sejur minunat. Totul a fost excelent. Personalul foarte amabil, totul foarte curat, iar micul dejun a fost peste așteptări. Este primul hotel la care am găsit până și cereale cu lapte la micul dejun. Recomand 🙏🏻”

• Hotel City Scor din comentarii: 10

„Totul”

• Aqvatonic Hotel - Steaua de Mare Scor din comentarii: 10

„Un sejur minunat! Camera frumoasa, foarte curat, m- am bucurat de vedere parțială la mare, lenjeria de pat apretata, schimbata la 3 zile, prosoape schimbate zilnic, uscător de rufe primit la cerere, halat de baie schimbat la cerere. Baza de tratament foarte buna, apreciez faptul că, spre deosebire de alte locuri unde așteptai pe la uși pentru a intra la o alta procedură medicala/SPA, cu alt terapeut, aici ești preluat/a de o terapeută foarte drăguță cu care faci toate procedurile medicale, acestea facandu-se succesiv , fara timpi de așteptare pe la uși. Le multumesc fetelor drăguțe, amabile și foarte bune profesional cu care am făcut aceste proceduri medicale: Gabita, Mihaela și Cristina. Micul dejun și cina cu feluri de mâncare variate pentru toate gusturile, le-am servit la restaurantul hotelului într-un ambient plăcut, foarte curat, cu personal bine pregătit, tineri harnici atât români cât și din Nepal cu ținuta impecabila și foarte atenți și săritori. Îmi doresc să mai revin, desigur că în plin sezon au preturi pe care nu mi le permit, dar în extrasezon, cu siguranță voi dori sa revin. Chiar recomand!”