3. Comentarii despre case de vacanță în Dodecanese
Dodecanese Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Casa Marinella Scor din comentarii: 8

„Era liniste si nu te deranja nimeni.”

• „Amplasare foarte buna, multa liniste si gazde ospitaliere.”

• Patricia Suites Scor din comentarii: 10

„Curățenie, prietenie.”

• Aetheria Central Apartments Scor din comentarii: 10

„O cazare excelentă, peste așteptările mele! Totul nou, curat, modern, bucătăria utilată cu tot ce este necesar! Aerul condiționat a funcționat perfect. Savvas ne-a ajutat foarte mult, a vorbit cu proprietarul firmei de unde am închiriat mașina, ne-a așteptat cu o sticlă de vin și apă. Blocul este nou sau refăcut de curând, modern, aproape de plajă, circa 400 metri dar și de Poarta D'Amboise. Tot aproape la circa 50 metri este Ovelix loc pentru a lua masa acasă la un preț excelent, 6 euro meniul dar și Patiseria Tulipa, prețuri și produse excelente! Ne-am simțit minunat! Recomand cu mare plăcere!”

• Philoxenia Hotel & Studios Scor din comentarii: 8

„Este curat, camera este bine dotata, este presiune la apa.”

• Comfort Hotel Apartments Scor din comentarii: 10

„Apartamentul și confortul oferit de acesta a fost spre perfect. Doua balcoane, unul cu vedere la piscina. Personalul hotelului a fost la înălțime. Confort maxim. Micul dejun inclus mi-a depășit toate așteptările.”

• Lindos Athena Scor din comentarii: 10

„Gradina, piscina , locația!”

• Lindos Athena Scor din comentarii: 10

„Gradina, piscina, balconul!”

• Seaside Studios Kirania Scor din comentarii: 10

„Proprietatea se afla fix la malul marii si poti admira marea din balconul apartamentului”

• flower veranda 1st floor app Scor din comentarii: 9

„Locația și apartamentul , toate dotarile necesare, terasa foarte mare, Tv - Netflix în toate camerele, aer condiționat in toate camerele, inclusiv caldura prin calorifere !”