2. Польща: відгуки про готелі
  3. Польща: відгуки про готелі
The Valley of Palaces and Gardens Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Lake Hill Karkonosze Resort & Spa Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось розташування, дуже гарні краєвиди, обслуга на вищому рівні“

• Pałac Wojanów Оцінка за відгуками: 9

“Чудова територія, приємна атмосфера, привітний персонал, басейн та зона СПА в ціні, чудова ресторація, смачний сніданок,“

• Dom św. Stefana Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарне місце, чудове розташування Чистенькі та просторі номери з невеличкою затишною терасою . В номері є холодильник, телевізор, чайник. До послуг гостей добре обладнана кухня. Тихе місце, поруч магазин . Все для спокійного відпочинку. Рекомендую!!!“

• Stara Kuźnia Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, тиха місцевість на свіжому повітрі, пані пригостила смачними Українськими варениками з сиром дуже смачно 😋“

• Rezydencja Villa Nova Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарний будинок. Затишно. Чисто. Гарний вид із кімнати був.“

• Kazalnica Family&Conference Resort Оцінка за відгуками: 8

“Гарний сервіс, чисто гарний вигляд з вікна з видом на гори, басейн, і місце відпочинку для дітей“

• Baszta Grodzka Оцінка за відгуками: 10

“Гарне розташування, поблизу площа ринок. Номера затишні.“

• Hotel Chata Za Wsią Оцінка за відгуками: 10

“все дуже сподобалось))гарні сніданки“

• Auto-Camping Park Оцінка за відгуками: 9

“Дуже сподобалось у Авто Кемпінгу) Гарне, чудове, тихе та затишне місце для відпочинку. Чудові співробітники, які за будь-якого питання допоможуть та підкажуть усе)“

• Pałac Paulinum Оцінка за відгуками: 7

“Знаходиться в красивому парку, красива будівля, адекватна ціна, чисто в номері, є 2 пляшки води, кава та чай. Номери великі, стеля висока.“

30 найкращих готелів в регіоні The Valley of Palaces and Gardens