2. Poľsko - hodnotenia hotelov
  3. Lower Silesia - hodnotenia bed and breakfasts a penziónov
Lower Silesia Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• „S ubytovaním sme boli nadmieru spokojní, všetko je nové, čisté, pohodlné. Izba nie je veľká, ale je v nej aj priestranná vstavaná skriňa, široká manželská posteľ s pohodlným matracom, posteľná bielizeň je snehovo biela a čo je dôležité - bavlnená. Je stolík so stoličkou a malý konferenčný stolík. Kuchyňa je dobre vybavená , je v nej absolutne všetko a všetko je čisté. S ubytovaním sme boli spokojní a môžeme ho len vrelo odporučiť.“

• Nad Cedronem Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie bolo vynikajúce a čo sme ocenili asi najviac boli toalety na každej izbe, čo v prípade ubytovania v dome nebýva štandardom. Príjemné jednanie zo strany majiteľov a v neposlednom rade lokalita domu iba pár km od turistických chodníkov. Vrele odporúčame!“

• Zajazd SIÓDEMKA Priemerné hodnotenie: 8

„Páčilo sa mi vybavenie izby a kľud aký tu bol.“

• Śpij w Kudowie pokoje gościnne Priemerné hodnotenie: 10

„Milí hostitelia, prekvapila ma plne vybavená kuchyňa s možnosťou prípravy kávy, čaju dokonca aj rôzne druhy cereálií boli k dispozícii...Izby s vlastnou čistou kúpeľňou, plne vybavené, čisté...s výstupom na terásku... Bezplatné parkovisko je k dispozícii. Lokalita tiež výborná, do 15min.chôdze od centra Kudowa Zdroj a cca 10min.autom.k narodnemu parku. Za nás 15 z 10...Dakujeme.“

• Wynajem Pokoi Willa Pod Lasem Priemerné hodnotenie: 8

„Klidna lokalita nedaleko od lesa Parkovani na zahrade, bezplatne Balkon“

• Kamienica Pod Aniołami Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi dobrý prístup personálu. Poradili nám ako vyriešiť parkovanie. vynikajúca poloha. Pár minút pešo do centra mesta. Výborné lokálne raňajky“

• Zagroda Kołodzieja Priemerné hodnotenie: 10

„všetko super, od recepcie, po izby, čistota, pohodlie, voňavé posteľné prádlo, večera chutná v štýlovej reštaurácii, raňajky bohaté a pestré, úplne prijeme chvíle strávené v tomto hoteli. Ak budeme mať cestu týmto smerom a potrebu a ubytovať nebudeme ani sekundu váhať, skutočne kto hodnotí toto negatívne tak neviem čo by očakával od útulného príjemného ubytovania s výbornými službami. Ďakujeme za vašu hospitality !“

• Stara Biblioteka Priemerné hodnotenie: 9

„Pekné, tiché prostredie. Skvelá lokalita. Priestranná (veľmi priestranná), čistá izba. Súkromné parkovisko.“

• Zajazd pod Lwem Priemerné hodnotenie: 8

„jednoduché ubytovanie, ktoré zahŕňa všetko potrebné, vrátane reštaurácie“

• 1 Bedroom Lux Apartment Center Vincent Priemerné hodnotenie: 9

„Pan ktory prenajimal je mily a velmi cistotny, ochotny pomoct a poradit. Ubytovanie bolo krasne, trocha mala kupelna ale postacujuca. Ubytovanie je blizko centra na chodzu peso, dobre a vela spojov, parkovanie zadarmo.“

30 Najlepších Bed&Breakfasts a penziónov v regióne Lower Silesia

podľa 223 742 hodnotení Bed&Breakfasts a penziónov na Booking.com