2. Chorvátsko - hodnotenia hotelov
  3. Dubrovník - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Dubrovník Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Luxury apartment "Nicky" Cavtat Priemerné hodnotenie: 10

„Príjemná domáca.“

• Apartment Blù Priemerné hodnotenie: 9

„Dobre dispozicne riesenie apartmanu. Farebne aj materialovo velmi dobre zvladnuty. Krasny vyhlad. Apartman ma jedinecnu atmosferu. Pokojna lokalita. Dobra a rychla dostupnost do centra mesta. Promptna a prijemna komunikacia.“

• Old Town & Sea View Priemerné hodnotenie: 10

„Apartmán s krásnym výhľadom na staré mesto a more. Kuchyňa plne vybavená, izby boli čisté, priestranné. Hostiteľlka bola veľmi milá a nápomocná. Po dohode sme si mohli v deň skorého príchodu aj neskorého odchodu nechať v apartmáne odloženú batožinu kým sme sa túlali po meste. Bezproblémová komunikácia, všetko prebehlo v poriadku. Skvelá poloha, blízko centra mesta. Určite odporúčam!!!“

• Cozy Dubrovnik Apartment Priemerné hodnotenie: 9

„Lokalita, krásny a svetlý interiér bytu, neuveriteľný výhľad na more.“

• Apartments Marando Priemerné hodnotenie: 10

„blízko plaváren, boli sme tam ohľadne turnaja TOMO water polo takže nám poloha veľmi vyhovovala“

• Apartment Emma Priemerné hodnotenie: 10

„Veľkosť ubytovania, výhľad“

• Apartment Flora Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo super. Pán Zoran, neskutočne milý. Pomohol s parkovaním. Pláž Banje bola blízko, taktiež staré mesto. Krásny , novozrekonštruovaný apartmán. Cítili sme sa tu veľmi dobre“

• Zorić Apartments & Rooms Priemerné hodnotenie: 9

„Lokalita bola dobrá, do prístavu aj starého mesta sme to mali do 20 min. chôdze a na najbližšiu autobusovú zastávku cca 3 min. O ulicu vyššie nad ubytovaním bolo dostupné bezplatné parkovanie. Domáci boli veľmi milí, ochotní, poradili čo sa oplatí vidieť, kde je zastávka, ako sa dostaneme tam a tam. Raňajky nám každé ráno doniesli priamo do izby vo vopred dohodnutom čase. V deň ochodu sme chceli raňajky skôr, nemali s tým problém. Každý deň sme dostali niečo iné, raz praženicu, raz volské oká, raz toasty, vždy bolo aj niečo sladké. Za tú cenu úplne super. Pre 3 ľudí úplne stačilo, bol dostatok miesta.“

• Downtown Oasis Priemerné hodnotenie: 10

„Byt je krásny, nový, pekne dizajnovo zariadený. Bolo v ňom všetko, čo potrebujete - dobre zariadená kuchyňa, práčka, žehlička.Bonusom je terasa s príjemným posedením. Pár metrov od ubytovania sa nachádza zastávka autobusov, výborná pekáreň a kúsok ďalej hypermarket. Vrelo odporúčam.“

• Apartments Emi Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo perfektné, apartmán, záhradka s výhľadom (krása), korytnačky, majiteľka milá, ústretová 🥰😍“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Dubrovník

podľa 213 393 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com