2. Chorvátsko - hodnotenia hotelov
  3. Dubrovník - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Dubrovník Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• „Veľmi príjemný a vkusne zariadený apartmán. Vyborne vybavenie a príjemný hostiteľ.“

• Apartments Peppino - Old Town Priemerné hodnotenie: 9

„Ubytovanie sa nachádza v tesnej blízkosti hlavnej ulice Stradun, čo je výhodné pri návšteve pamiatok, múzeí a reštaurácii v meste. Blízko sa nachádzajú aj potraviny. Odporúčam aj výlet loďou na 3 ostrovy zo súostrovia Elafiti, veľmi pekný výlet.“

• Apartment Kovac Old Town 2 Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie je v tichej romantickej uličke v blízkosti všetkého.“

• „Nádherný výhľad ktorý ale stojí vysť dosť schodov-inak by aj nádherný nebol😄 a veľmi príjemná domáca👍“

• Apartment Lana Priemerné hodnotenie: 10

„Super výhľad“

• Divina Blue Apartments Priemerné hodnotenie: 9

„Ubytovanie v samom centre Old Town.“

• „Vynikajúca lokáciu, tiché miesto veľmi blízko mora a rušnej promenády. Výborný hostitelia, po príchode nás čakala fľaša dobrého červeného vina a misa ovocia.“

• Charming Apartment Ines Priemerné hodnotenie: 10

„Z letiska nás odviezol manžel majiteľky a všetko nám poukazoval a povysvetľoval“

• Apartments Ivan Priemerné hodnotenie: 9

„Ubytovanie veľmi čisté, takmer všetko, čo sme potrebovali, bolo na mieste. Trošku mi chýbalo lepšie vybavenie kuchyne- struhák na syr, ostrý nôž. Celkový dojem veľmi dobrý.“

• Apartments Jelen Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo perfektné 😎. Pani domáce bola super. Starala sa o nás skvelo, všetko čo sne potrebovali a kde sme potrebovali ísť nám poradila, každé ráno nám priniesla koláč a kávičku. Krásna záhrada. Jedno z najkrajších ubytovaní a najlepší ubytovateľ cez Booking co sme mali 😎👏👏. Ďakujeme Roman a Andrea Slovensko“