2. HR - komentarji o hotelih
  3. Dubrovnik-Neretva - komentarji o počitniških nastanitvah
Dubrovnik-Neretva Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• “lega, cistoca, oprema”

• Apartment Nea Ocena: 10

“Izjemen apartma. Krasna lokacija, zelo prijazen sprejem. Velik parking, bil sem z družino. Gostitelj nasmejan, spoštljiv in prijazen. Pričakali so nas z dobrodošlico. Ves čas bivanja so nam bili na razpolago. Čistoca aprtmaja izjemna, opremljenost nadpovprečna. Jogiji novi, odličen spanec. Toplo priporočam. Se še vrnemo, Dejan P. z družino.”

• “Mir”

• “Prijeten apartma z vso potrebno opremo. Lep pogled na morje.”

• “Lokacija”

• “Tukaj sem že drugič v zadnjih 2 tednih maja. Obakrat sem spala tu po 10 noči skuaj. Lokacija je odlična, tudi kot izhodišče za dnevne izlete. Tudi tokrat sem navdušena. Mir, čistoča, gospa Jelena zelo prijazna, skrba in topla, na vzmetnicah spim odlično, parkiranje super, wi-fi je ves čas delal nemoteno, imajo tudi novo pridobitev-zamrzovalnik. Na plaži odprti 2 gostilni, morje je čisto in toplo. Plaža urejena.”

• Apartments Korta Ocena: 10

“Kakšen čudovit apartma, 10 m od morja. Izjemno prijazna lastnica, ki se potrudi, da je bivanje še prijetnejše. Trgovina in lokal s hrano in pijačo sta v neposredni bližini. Vasica Račišće je pa pravljična. Res priporočam!”

• “Vse je bilo super, imela sva manjšo težavo z motorjem, lastniki so brez oklevanja pristopili in pomagali, priporočam,”

• Apartment Norah Ocena: 9

“Odlična lokacija in komunikacija z gospo Sandro. Zelo ustrežljiva in pripravljena pomagati. Zelo fleksibilni glede prihoda in odhoda. Vse je bilo kot smo se dogovorili.”

• “Bližina starega mestnega jedra.”