2. Albanija - komentarji o hotelih
  3. Durres County - komentarji o hotelih
Durres County Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• AMR Hotel - Durres Ocena: 10

“Prijaznost osebja,odlicen razgled na morje, okusna hrana,...ciste sobe”

• Mervin Hotel Ocena: 10

“Hotel v starem delu,lepa lokacija garaža za motorje dober samopostrežni zajtrk in zelo prijazno osebje.”

• Espana aparthotel Ocena: 10

“Zelo čisto tik ob plaži postrežni zelo okusen zajterk.”

• Hotel Palma Ocena: 9

“Super soba”

• “NOvi hotel, čist, prijazna receptorka, odlična soba. Na splošno je Albanija presegla najina pričakovanja, prav tako mesto Drač, hotel. Prijazni ljudje, ki vedo kako se dela turizem.”

• Peaky Hotel Ocena: 9

“Odlična lokacija v samem centru Drača streljaj od plaže in centra dogajanja. Zelo enostaven check-in; so nas pričakovali in takoj peljali v sobo. Krasen zajtrk.”

• Hotel Julia Durres Ocena: 10

“Odlicno. Vse je bilo super. Zakonca Sajmir in Enerjeta pa neverjetna. Vedno na razpolago, usrrezljiva. Ob prihodu nam je Sajmir ponudi pijaco in kavo. Moji zeni ni dovolil nesti kovckov v sobo ampak jih je odnesel on. Noro res. Prav tako nam je priporocal restavracijo 20 m od hotela. Vrhunsko. In se in se bi lahko nasteval.”

• “Odlična lokacija tik ob središču mesta. Praktično direkt iz hotela v stari del mesta. Odlične sobe s pogledom na stari del mesta in grad. Velika in varovana garaža. Zajtrk je bil odličen in s pestro izbiro. Restavracija v sklopu hotela je res dobra in brez potrebe je iskati nekaj drugega, ker postrežejo pridni natakarji z odlično hrano.”

• Hotel Dollari Ocena: 10

“Lokacija na plaži in blizu avtobusne postaje. Osebje, ki se je zelo trudilo za nas in nam pomagalo, ko smo prosili za pomoč. Raznolika in okusna (morska) večerja. Balkon. Primerna, ugodna cena nastanitve.”

• Kronos Hotel Ocena: 10

“Vse”