2. Albánsko - hodnotenia hotelov
  3. Durres County - hodnotenia bed and breakfasts a penziónov
Durres County Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• Meti Guest House Priemerné hodnotenie: 10

„Metí a hlavne jeho mama sú poklad. Jeho mama sa stará o celý dom, čistotu, záhradu a pripadne vám urobí aj výborné raňajky. Navyše sme mohli používať aj jej kuchynku, čo bol bonus. Z okna a z terasy sme mali nádherný výhľad na celú nizinu až k moru. Dom je v pokojnej štvrti blízko malých potravín, barov, kaviarní a pekárne. Hneď pred domom je veľmi príjemná záhrada so stromami a sedením. Izby boli vždy čisté a kúpeľňa takisto. Veľmi odporúčam.“

• Festim hotel Priemerné hodnotenie: 8

„Veľmi milý majitelia hotelu.“

• ROOMS EMILIANO Castle of Kruja Priemerné hodnotenie: 8

„Tradicne jedlo v tradičnom prostredi“

• ROOMS EMILIANO Castle of Kruja Priemerné hodnotenie: 9

„Ubytovanie za veľmi prívetivú cenu, ktoré je zároveň aj zážitkom. Bývate v historickom dome postavenom v areály krujského hradu. Jednoducho paráda. Je odtiaľ nádherný výhľad. Reštaurácia, ktorá patrí k ubytovaniu a aj jeho bezprostredné okolie sú štýlovo vyzdobené. Samotné izby sú síce zariadené jednoducho, ale postačujúco. My sme si pripadali akoby sme spali doma na Slovensku v nejakej horskej chate. Veľmi milý majiteľ, ktorý nás privítal pohárikom rakyje. Raňajky nám veľmi chutili. Nechali sme sa nahovoriť aj na špeciálnu večeru, ktorú pre nás pripravili. Pravdupovediac, v Albánsku sa dá najesť aj oveľa lacnejšie, ale zase, kedy sa vám naskytne možnosť večerať tradičné albánske jedlá na hradbách pevnosti pri západe slnka s uchvacujúcimi výhľadmi na okolie? Beriem to tak, že za zážitok sa platí. Jedlo bolo čašníkmi pekne odprezentované a najmä bezmäsité jedlá nám veľmi chutili. Mäso bolo priemerné.“

• Vila Kapllani Rooms Priemerné hodnotenie: 6

„Loklita blízko do mesta aj na pláž, tichá ulička , na kúsok obchody, trhy.“

• „Neskutočne ústretoví majitelia, krásne prostredie, čistota, blízkosť pláže, obchodov, barov, napriek tomu tiché miesto, záhrada, altánok a ešte raz, perfektní majitelia“

• Rooms Merlika -Inside the Castle- Priemerné hodnotenie: 8

„Fantastický výhľad“

• Villa Duka Priemerné hodnotenie: 10

„Strávili sme tam jednu noc. Mali sme izbu s balkónom. Bol tam neskutočne krásny výhľad na celé mesto. Celý dom bol veľmi čistý. Majitelia veľmi milí a priateľskí. Ranajky boli vynikajúce a neskutočne bohaté hodné drahého hotela :)“

28 Najlepších Bed&Breakfasts a penziónov v regióne Durres County

podľa 10 134 hodnotení Bed&Breakfasts a penziónov na Booking.com