2. Италия отзиви за хотели
  3. Емилия-Романя отзиви за bed and breakfast и гостоприемници
Емилия-Романя Проверени отзиви за Bed and Breakfast и гостоприемници от реални гости

• Cà Palazzo Malvasia - BolognaRooms Оценка от отзивите: 10

„Прекрасен замък“

• Fico Оценка от отзивите: 10

„Болоня беше първата спирка от италианската ни почивка. Не бихте могли да намерите по - добра отправна точка за разглеждане на града и околните населени места от този апартамент. Апартаментът се намира в квартал, който граничи с централната историческа част - за около 15 минути пеша стигате до Porta Santo Stefano, от където започва централната градска част. На 2 минути от апартамента има и спирка на градския транспорт, където минават удобни рейсове. Кварталът е изключително приятен, чист и спокоен. Можете да намерите лесно места за паркиране ако пътувате с автомобил. За паркирането в квартала можете да заплатите чрез мобилно приложение или чрез машините за паркиране, разположени на съседната улица. Самият апартамент е чудесен. Обзаведен е нестандартно и с вкус, като в същото време е достатъчно голям и удобен. Разполага с всички възможни удобства (с изключение на пералня) и е изключително чист. Има и асансьор. Хостът Марко е изключително приветлив и любезен. Беше се постарал да осигури всичко необходимо, за да се почувстваме добре посрещнати - имаше оставени напитки и храна, които бяха предостатъчни за престоя ни. Освен това ни съдейства с множество полезни съвети, в това число за традиционни ресторанти, които да посетим в града. Като цяло прекарването ни беше повече от отлично.“

• Il Portico Affittacamere Bologna Оценка от отзивите: 9

„Мястото е много хубаво, подходящо за двойка или семейство с дете. На 2 мин. пешеходно разстояние от ЖП гара Болоня и на 15 мин. от Пиаца Маджоре. Домакините са много мили.“

• Il Tiro Rooms Оценка от отзивите: 10

„Стаята беше чиста,всичко необходимо имаше в нея, домакините бяха страхотни,любезни и много мили. На страхотно място,всичко на пешеходно разстояние🧡“

• B&B Diana Оценка от отзивите: 10

„Беше изключително чисто. Въпреки че банята е споделена с други стаи, беше много добре почистена и приветлива. Обслужването също беше на ниво. Много сме доволни.“

• la maison di marina Оценка от отзивите: 10

„Стаята е със собствена баня. Чисто е . Удобна локация.“

• Loft Office 1 Оценка от отзивите: 10

„Perfect!“

• Residenza Studio delle Arti Оценка от отзивите: 10

„Прекрасно е, че се самочекираш и не се налага да се ангажираш с точен час на пристигане. Стаите са големи и оборудвани. Много чисто и приятно, локацията също е удобна!“

• Portale dei Soli - Room & Breakfast Оценка от отзивите: 10

„Фантастично изживяване. Като че ли попадаш в 18 век. Невероятно обзаведени стаи. Нямаме думи за любезната домакиня, която ни приготви прекрасна вечеря, въпреки, че бяхме единствените гости тази вечер.“

• La Galleria Lodge Оценка от отзивите: 9

„Местоположението беше много добро,близо до историческия център,дори на пешеходно разстояние.Наблизо има много ресторанти и кафенета.Управителят на апартамента ни насочи към забележителностите и възможностите за отлични заведения за хранене и на добра цена.Много сме доволни.Препоръчвам го.“