2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Emilia-Romagna - hodnotenia bed and breakfasts a penziónov
Emilia-Romagna Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• Cà Morari Priemerné hodnotenie: 8

„Páčili sa nám niektoré kúsky nábytku, zariadenia a výzdoba v dome, šarmantná hostiteľka, pani Silvia a veľmi pekná romantická záhrada s jazierkom, ktorá nám čiastočne vynahradila ťažkú noc.“

• B&B SILVANO Priemerné hodnotenie: 10

„Úžasné, jednoduché“

• Vista Fiera Bologna Priemerné hodnotenie: 10

„ubytovanie bolo veľmi čisté, nové a moderne zariadené. dobrá lokalita neďaleko od supermarketo. do centra do je cca 12-15min pešo, na vlakovú alebo autobusovú stanocu 15-20min.“

• La Suite Rooms & Apartments Priemerné hodnotenie: 8

„Perfektna poloha“

• B&B Bentivogli Priemerné hodnotenie: 8

„Milí personal, čista izba, možnosť ponechat batozinu v ubytovaní, dobrá dostupnosť do centra“

• Accanto alla piazza Priemerné hodnotenie: 10

„Apartmán je priamo v centre vedľa zaujímavých uličiek.“

• La Didì Maison Priemerné hodnotenie: 10

„Utulne izby,vybavena kuchyna,velmi sa mi pacilo“

• A Nanein con Joy Priemerné hodnotenie: 8

„Zariadenie, pohodlná posteľ, čistota, lokalita blizko centra“

• Maranello Suite Priemerné hodnotenie: 9

„Ako fanúšikovia Ferrari sme boli nadšení polohou tohto ubytovania, z balkóna sa rovno pozeráte na budovu ústredia Ferrari vzdialenú len niekoľko metrov. Nezabudnuteľný zážitok. Treba sa ale pripraviť na to, že miesto je určené len na spánok. Nie je tu žiadne vybavenie na prípravu a konzumáciu jedla, musíte sa ísť najesť do reštaurácie. Od raňajok nemajte tiež veľké očakávania, je to káva, fľaša vody a balené pečivo. Ale všetko vynahradí eufória z tohto krásneho mestečka s atmosférou motoršportu.“

• Il Mughetto Priemerné hodnotenie: 9

„Veľmi pekné ubytovanie. Izba bola priestranná a čistá. K dispozícii sme mali spoločnú kuchyňu, ktorá bola dobre vybavená. Veľmi dobrá komunikácia s majiteľom, ktorý nám dal podrobné informácie ako sa dostať zo stanice na ubytovanie a kde nájsť kľúče od izby. Určite odporúčam toto ubytovanie.“

30 Najlepších Bed&Breakfasts a penziónov v regióne Emilia-Romagna

podľa 342 140 hodnotení Bed&Breakfasts a penziónov na Booking.com