2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Emilia-Romagna - hodnotenia bed and breakfasts a penziónov
Emilia-Romagna Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• Star Home B&B Priemerné hodnotenie: 6

„Relatívna blízkosť do centra a vlak/autobus“

• Dallapia Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko sa páčilo. Skvelí ľudia, čistucky apartmán, prostredie prekrásne, výborné raňajky..odporúcam všetkým..kúsok od SAN Marina“

• M. BINI B&B Priemerné hodnotenie: 9

„krasny, priestranny, cisty byt asi 20 minut peso od centra a 25 minut peso od zeleznicnej stanice (vlacik ide priamo z letiska asi 7 minut), skvele postele, krasna terasa na rannu kavicku alebo vecerne posedenie. v chladnicke bolo mlieko do kavy a jogurty. taktiez bola k dispozicii kapsulova kava, caj a smotana do kavy. V blizkosti su moznosti nakupu potravin.“

• Villa Paselli Priemerné hodnotenie: 10

„Krásne prostredie. Veľmi príjemný a ochotný majitel. Odporučil nám fantastickú reštauráciu. Urobil skvele raňajky.“

• Antica Locanda Zio Cesare Priemerné hodnotenie: 6

„Kľud a parkovisko“

• Rooms H Ercolani Priemerné hodnotenie: 8

„Výborná poloha, všetko bolo dosiahnuteľne peši Tichá izba- s oknom do dvora dobrá káva (kapsulová) v kuchyni + balené koláčiky a sucháre Slušná kúpeľňa, dostatok uterákov“

• „Perfektná lokalita“

• Corte Maggiore Priemerné hodnotenie: 10

„Čistota, poloha,ūstretovost“

• Reggiolacittàinvisibile B&B Priemerné hodnotenie: 10

„Super lokalita, čisto, výborné raňajky, milá majiteľka“

• B&B La Salina Priemerné hodnotenie: 9

„Keďže sme v Taliansku boli kvôli F1 v Imole,B&B La Salina bol dobrý východiskový bod Cena bola na rozdiel od niektorých ubytovaní ktoré som našiel výborná. Pani domáca je veľmi milá a ústretová. Hoci na raňajky boli pripravené rôzne sladké varianty (čo je u Talianov normálne)pani Sandra nám pripravila aj mäsité raňajky Tiež sa nám páčilo ako sa stará o to aby bolo všade čisto Plusom je aj dostupné bezplatné parkovisko“