3. Comentarii despre case de vacanță în Epirus
Epirus Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Villa Coralli Scor din comentarii: 7

„Locatie excelenta chiar langa plaja dar totusi o zona linistita, gazde primitoare, curațenie zilnica in camere”

• angels apartments Scor din comentarii: 10

„Totul minunat!!!O gazda excepțională!!!”

• Andreas Kanali Scor din comentarii: 9

„locatie foarte curata personal amabil si privelistea absolut extraordinara, din pat de pe balcon de pe tesasa piscina oriunde te afli ai o priveliste extraordinara la mare si castel.”

• Pagiatakis Suites Scor din comentarii: 10

„Locație frumoasa, curată, aproape de centru, apartament spațios, terasa mare, mobilier nou.”

• elia boutique hotel Scor din comentarii: 10

„Locatia excelenta, totul nou si confortabil. Gazda foarte primitoare si ofera spijin in orice. Camere spatioase, vedere spre Golf”

• Pargadise Aprtments Scor din comentarii: 10

„Un loc minunat administrat de niște oameni excepționali. Am avut un apartament foarte frumos. Proprietatea are o grădină ca o grădină botanica. Ne - am simțit minunat, cu siguranță când mai venim în Parga vom alege aceeași cazare. Multumim Alexix ție și minunati lor tai bunici!”

• Irene's home Scor din comentarii: 10

„Totul, dar mai ales ospitalitatea gazdelor.”

• Comfort Zone in Ioannina Scor din comentarii: 10

„Locația excelentă, dotata cu tot ce-ți trebuie și proprietarii au pus câte ceva ptr un mic dejun. A fost super”

• „Spațios cu curte, este foarte bună locația pentru familii numeroase, este lângă ioannina dar cu mașina ajungi repede unde dorești! Recomand!”

• Home Garden Scor din comentarii: 10

„Cazare excelenta. Chiar daca am stat doar o noapte și a fost în tranzit, merita sa te cazezi aici. Apartamentul foarte mare si spațios, dotat cu tot ce trebuie (frigider, aragaz, mașină de cafea, mașină de spălat vase, masina de spălat haine, etc). Baie dotata cu tot ce ai nevoie. Curte generoasa cu loc de joaca pentru copii, grătar și loc de servit masa. Gazda foarte primitoare și zambareata. Ne-a oferit din partea casei apă, suc si cafea. Recomand cu mare drag aceasta cazare.”