2. Австрія: відгуки про готелі
  3. Австрія: відгуки про готелі
Europa Sportregion Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Traube Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось місце розташування прямо в центрі містечка і ввечері є де пройтись, зручно що на 4 поверхи є ліфт ! Зручно що внизу є повноцінний ресторан і також є окремо затишний бар. Приємно було що в ціну входила сауна якою ми звісно з радістю кожен вечір користувалися. Сніданки повністю задовільні своїм асортиментом. Я рахую що більше і не потрібно, було все від свіжої випічки, до маринованих овочей, яєчня, сосіски, червона риба, свіжі овочі, фрукти, йогурти і т.д. Ціна - якість = 👍. Рекомендую.“

• Hotel Latini Оцінка за відгуками: 8

“Сподобався сервіс персоналу. Він на досить високому рівні. Відповідає 4*. Але це лише про сам сервіс. Є скірум для лижного приладдя, сауни та невеликий басейн. Їжа дуже смачна. Обслуговування достойне.“

• Hotel Neue Post Оцінка за відгуками: 10

“Розташування супер, самий центр, поруч з підйомником. Гарне СПА, зручна підземна парковка з прямим доступом в готель. Дуже сподобалась вечеря. Затишне велике лобі з гарним баром.“

• VAYA Zell am See Оцінка за відгуками: 9

“Атмосфера. Номер,персонал.“

• Tauern Spa Hotel & Therme Оцінка за відгуками: 8

“Дійсно чудовий вид з вікна, гарна сантехніка, просторий номер, хороше спа, що для гостей готелю. Наявність чаю, сухофруктів, горішків та фруктів в спа. Дуже теплі басейни надворі, чистота витримується по всьому спа. Безкоштовний шатл до підйомників.“

• The Gast House Zell am See Оцінка за відгуками: 6

“Великі апартаменти з усім що треба для проживання там. У кожної кімнати власна ванна. Стильно. Приємна молода дівчина на рецепціі з темним волоссям, що люб’язно нас засадила у номер раніше зазначеного часу.“

• Sonja Alpine Resort Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалось! Просторі та чисті номери з дивовижним виглядом на Альпи, зручне розташування готелю, привітливий та уважний персонал, різноманітні та смачні сніданки, парковка безкоштовна біля готелю, басейн та СПА - супер!“

• carpe solem KAPOOM incl Zell am See-Kaprun Summer Card Оцінка за відгуками: 10

“Дуже смачні сніданки і дуже смачні різноманітні вечері. Особливо сподобалися Італія. Тіроль. Зальцбург❤️. Ми були дуже задоволені відпусткою. Все сплановано правильно та з хорошим настроєм всього персоналу. Дякуємо❤️“

• JUFA Hotel Kaprun Оцінка за відгуками: 8

“Чисто, ввічливий персонал“

• Seehotel Bellevue Оцінка за відгуками: 8

“Гарне розташування, дуже вишуканий готель, зручний для гірськолижного типу відпочинку, головне, сімейний.“

30 найкращих готелів в регіоні Europa Sportregion