2. Belgicko - hodnotenia hotelov
  3. Flemish Brabant - hodnotenia bed and breakfasts a penziónov
Flemish Brabant Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• EU B&B Priemerné hodnotenie: 9

„Páčilo sa mi milé jednanie poskytovateľky ubytovania. Ubytovanie zodpovedalo ponuke na internete. Dobrá bola aj lokalita v centre mesta.“

• Onsemhoeve Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie bolo umiestnené v srdci krásneho vidieka. Izba bola krasne a pohodlne zariadená, všade čisto. V kúpeľni bol aj fén, hygiena. Raňajky boli servírované a pripravované priamo pred vami v útulne zariadenej jedálni. Neskutočne chutné. Personal bol veľmi príjemný a priateľský. Cítili sme sa tam naozaj výnimočne dobre.“

• Résidence la floraison Priemerné hodnotenie: 3

„Parkovanie zadarmo, Veľká izba.“

• B&B groot-bijgaarden center Priemerné hodnotenie: 10

„Krásne ubytovanie v tichej a pokojnej lokalite s dobrým parkovaním a výbornou dostupnosťou do mesta. Izba bola menšia, ale bola dobre vybavená, raňajky boli vynikajúce. Ubytovateľ bol veľmi milý a ústretový. S ubytovaním sme boli nadmieru spokojní.“

• B&B A Côté du Cinquantenaire Priemerné hodnotenie: 10

„Skvelé ubytovanie za skvelú cenu. Veľmi chutné raňajky. Ubytovanie bolo veľmi osobné, ubytovateľ bol extrémne nápomocný a splnil nám každé jedno želanie.“

• „Byt v príjemnej lokalite, blízko sme mali obchod s potravinami, zastávky verejnej dopravy. Spoločná kuchyňa bola veľmi dobre vybavená. Samotná izba a spoločná kúpeľňa boli zrejme po rekonštrukcii, takže boli relatívne nové. V kúpeľni bola vaňa aj sprchový kút.“

• Smart Appart - Clmenceau Priemerné hodnotenie: 1

„Vzdialenost od metra“