2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Галісія: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Галісія Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Alda Santa Trega Оцінка за відгуками: 10

“Неймовірний вид з балкона, внутрішнє оформлення, затишне місце. Найкраще місце для зустрічі світанків та заходу сонця“

• Pension Santa Cruz Оцінка за відгуками: 5

“Персонал добрий і відзивчивий“

• Hospedaje Jose Rey Оцінка за відгуками: 9

“Ввічливий персонал, приємно спілкуватися. Затишно. Чисто. Все працює добре.“

• Pension Meson Paz Оцінка за відгуками: 8

“Було чисто, кімнати просторі і дешеві, привітний хазяїн, хоча і розмовляє тільки іспанською, але для Іспанії це норма))) поряд кафе де можна смачно і недорого поїсти“

• Pensión O Escondidino Оцінка за відгуками: 10

“Приємний персонал, простора парковка, комфортне ліжко, можливість зробити собі чай чи лишити продукти в холодильнику. А ще в них дуже милий котик і кілька песиків :)“

• Casa Felisa, Vivienda de uso Turístico Оцінка за відгуками: 10

“Все було прекрасно! Ми відчували себе наче вдома! Прекрасний власник та його мама, піклувались про нас кожного дня! В будинку було постійно чисто, охайно, за бажанням нам прибрали кімнату, та навіть поскладали речі після прання ❤️. Близьке розташування до ресторанів та самого мису на Фістері. В наступному році після Сантʼяго обовʼязково повернемось ще! Дуже дякуємо за все!“

• CASA CELIA camino portugues Оцінка за відгуками: 9

“Після дощового дня була можливість заночувати в теплому, з опаленням, сімейному будинку. Господарі пропонують допомогу і послуги попрати і висушити речі.“

• PR Paz de Agra Оцінка за відгуками: 9

“Чудове розташування в історичному центрі поруч із собором. Номер чистий, зручна кровать, є дві теплі ковдри. Приємний персонал, можна залишити рюкзак. До зупинки автобусу в аеропорт 3 хвилини пішки. Можливо через те, що я була не в сезон, але і у номері, і на сусідніх вулицях було дуже тихо“

• Hostal Zahara Оцінка за відгуками: 7

“Було чисто і в номері була вода“

• Ecorooms SCQ estación Оцінка за відгуками: 7

“Близько до жд вокзалу“