2. Srí Lanka hotelértékelések
  3. Galle nyaralóértékelések
Galle Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Maina Home's Gₐₗₗₑ Értékelési pontszám: 9

„Gyönyörű helyen van, a terasz szó szerint a dzsungelre néz, a házigazda minden tőle telhetőt megtesz. A kertben egzotikus madarak sokasága, varánusz és egyéb fura állatok. A szoba kicsit pici, lehetne több pakoló hely.”

• City Beach Apartment Értékelési pontszám: 10

„Két apartmant is volt szerencsénk kipróbàlni, minkettő teljesen felszerelt, tàgas, kényelmes és tiszta volt. A szàllasadók nagyon kedvesek és baràtsàgosak, mindent elkövettek, hogy jól érezzük magunkat. A kommunikáció kitűnő és gyors volt.”

• Oceanfront Condominiums Galle Értékelési pontszám: 10

„Tetszett a szállás elhelyezkedése, tetszett a fogadtatás. Gyors kulcsátadás. Jó a part még kisgyermekekkel is. A lakás felszereltsége nagyon jó, kényelmes. A recepciósok rendkívül kedvesek. Jókat lehetett pihenni mivel Galle csendes részén van a szállás. Tuk-tukkal fillérekért minden elérhető. Minden nagyon tetszett.”

• Apartment Universal Értékelési pontszám: 10

„Az apartman Galle nyugodt részén található. Csöndes, jól lehet pihenni. Külön tetszett, hogy az apartmanházat elől-hátul portás figyelte. A part kis gyermekekkel nagyon jó mivel nincsenek sokan a parton, pár méterre kisebb hullámos partrészt találtunk. Az Unawutai strandra 1500 rúpiáért elvitt a tuk-tuk. Az étteremben finomakat ettünk. A tulajdonos figyelmes volt, segített ha szükségünk volt rá. Azt is megengedte, hogy előbb elfoglaljuk az apartmant. Távozáskor ajándékot kaptunk a tulajdonostól.”

Galle 30 legjobb nyaralója

10 691 nyaraló értékelés alapján a Booking.com oldalán