Gallura Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Isola Blu, Jacuzzi & Pool by DomusAway Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарне відношення,чисто ,зручно ! Нова техніка,все що потрібно для відпочинку ! поблизу магазини ,та кафе і ресторани ,недалеко від набережної !Адміністратор Gabriele дуже ввічливий та приэмний !Нам дуже сподобалось!“

• Jazz Hotel Оцінка за відгуками: 4

“Помешкання гарне, хоча не якісний ремонт у санвузлі. Гарні сніданки“

• Hotel Pozzo Sacro Оцінка за відгуками: 7

“Басейн доступний Також сніданок дуже різноманітний“

• Hotel Stella Marina Оцінка за відгуками: 10

“Перша лінія від моря. Вид на порт. Оскільки відпочивали у квітні, було не шумно, так як ще не сезон.“

• Blu Hotel Laconia Village Оцінка за відгуками: 9

“Мені найбільше сподобався персонал, дуже ввічливі, усміхнені, намагаються допомогти. Одного разу я забула сумку під час вечері на стільці, мені все повернули, дякую! У нас був напівпансіон. Їжа була смачна - риба, салат, фрукти, сир тощо. Чудове домашнє вино. Окремий вид задоволення - pasticcere, він готує неймовірні десерти, хоч я не дуже люблю солодке, але я задоволена! Сама територія готелю приємна, доглянута. Є дитячий майданчик. Безкоштовне паркування. В басейні ні разу не була, але треба носити шапочку)) поряд приємна набережна, прогулюючись можна дійти до гарного парку, а трохи далі великий дитячий майданчик і набережна з кафе і яхтами. В цілому я задоволена, але без автівки буде важко кудись дістатися, хіба що з туроператором. Wi-fi працював добре.“

• Hotel dP Olbia - Sardinia Оцінка за відгуками: 9

“Гарний, чистий готель у світлих тонах. Багато зелені. Привітний і дружелюбний колектив. Було тихо в готелі і комфортно. Гарні краєвиди відкривались з номера, чудовий басейн, але на жаль ще не функціонував в період нашого відпочинку.“

• Hotel L'Ancora Оцінка за відгуками: 9

“Чудовий маленький готель. Можливо, це сімейний бізнес, оскільки там працює батько і син. Весь персонал готелю, з яким я спілкувалася, це привітні люди, що з великою відповідальністю відносяться до своіх обов'язків, а ще це люди з великою емпатією. Мій номер перевершив всі очікування. Такої кількості та різноманіття косметичних засобів та предметів часом не надають у готелях з більшою кількістю зірок. Розташований готель за три хвилини пішки від церкви, п'ять хвилин від білосніжного пляжу і десять від порту (інформація для тих, хто планує відвідати Боніфачо).“

• AMASEA Resort Оцінка за відгуками: 10

“Вийшовши з кімнати 2-3 хвилини і Море) з піщаним дном і з чистим пляжем) На сніданок хотілося бігти) бо там нас чекали привітний усміхнений персонал) Красивий номер з комфортним ліжком)“

• Hotel Cavour Оцінка за відгуками: 10

“Дуже добрий готель, мені все сподобалось!“

30 найкращих готелів в регіоні Gallura