2. Шрі-Ланка: відгуки про готелі
  3. Gampaha District: відгуки про помешкання для відпустки
Gampaha District Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• TwinsTop Villa Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось все ! За 10 днів на Шрі-Ланці , мені дійсно сподобалось все . І чисто , і немає комах , і пахне все , і штори котрі не пропускають світло , і гаряча вода з нормальним напором . Дуже рекомендую це місце коли ви прилітаєте і коли вилітаєте . Рядом також є супер маркет доволі великий“

• Negombo Ocean View Luxury Studio by Serendib Vacation Оцінка за відгуками: 10

“Я провела чудовий час у цих апартаментах у Негомбо, Шрі-Ланка. Кімната була прекрасна з видом на океан. Також на даху був басейн з видом на океан. Апартаменти були дуже добре представлені, вони були точно такі, як на фотографіях. Менеджер, який вручив мені ключі, був дуже професійним та привітним. Perfect, Thank u!“

• Negombo Ocean Breeze Luxury Studio by Serendib Vacation Оцінка за відгуками: 10

“Дуже класні апартаменти за класною ціною. Стильно, чисто, все нове та за приємною ціною. У центрі та прям на березі океану. Є відкритий басейн на 12 поверсі. Нас зустріли та заселили як і домовлялись на певний час.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Gampaha District

на основі 2 849 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com