Mine peamise sisu juurde
  3. Itaalia – hotelliarvustused
Garda Veneto Kontrollitud hotelliarvustused ehtsate külastajate poolt

Hiljutised arvustused

• Hotel Giardinetto Keskmine hinne: 10

„Hotell on läbinud täieliku renoveerimise, lisaks katuse terrass mullivanniga. Ülisõbralik ja lahke personal.”

• Majestic Palace Keskmine hinne: 9

„Mõnusalt suur tuba suure voodiga ning imelise vaatega järvele. Tegu on suure hotelliga, kus on palju külastajaid. Hommikusöök oli rikkaliku valikuga.”

• Hotel Orione - Lake Front Hotel Keskmine hinne: 10

„Olin väga nördinud kui hotell Albergo del Garda viimasel minutil meie reservatsiooni üles ütles, aga usun, et hotell Orione ongi palju parem. Väga ilusas kohas, järv otse üle tee ja sillakeselt viis redel järve. Rannakeses ja aias lamamistoolid. Tuba ja vannituba väga puhtad. Hommikusöök piisavalt rikkalik. Meeldiv oli istuda terrassil ja nautida sööke jooke. Meie toal küll erilist vaadet ei olnud, aga ega me toas ka passinud. Konditsioneer ka väga korralik. Voodi oleks võinud olla parem. Ajalooline linnake ja sadam kust sai Garda järvele reise võtta ja kus oli mitmeid kohvikuid asus 1,1 km kaugusel.”

• Hotel Bell'arrivo Keskmine hinne: 8

„Hommiku söögist puudusid tomatid ja kurgid. Hommikusöök oli väga saia keskne.”

• Hotel Malcesine Keskmine hinne: 9

„Väga hea hommikusöök. Asukoht on suurepärane ning rõdult ilusad vaated.”

• Locanda Al Centrale Keskmine hinne: 8

„Väga mõnus oli, et sai õhtust kohe hotelli all restoranis süüa, ja toit oli väga maitsev.”

• Beach Hotel Du Lac Malcesine Keskmine hinne: 9

„Vaade järvele”

• Hotel Du Lac et Bellevue Keskmine hinne: 8

„Hommikusöök väga hea. Asukoht kohe järve ääres, kesklinna oli väga lühike maa. Parkimine hotelli hoovis väga hea.”

• „Väga hea teenindus ja restoran.”

• Hotel Clarin 14 by Dori Keskmine hinne: 10

„Maitsekas ja puhas tuba. Meeldiv personal. 2 parklat - maja taga ja maja all, mille vahel saab valida. Kesklinn ei ole kaugel, umbes 10 minutit jalutada. Hommikusöök oli rikkalik ja hea. Väga vaikne maja, teisi külastajaid peaaegu ei kuulegi. Suurepärane kogemus!”

30 parimat hotelli regioonis Garda Veneto

vastavalt 259 735 hotelliarvustusele Booking.com-is