2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Німеччина: відгуки про готелі
Garmisch Partenkirchen Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Gästehaus Neu am Passionstheater Оцінка за відгуками: 10

“Локація просто супер. Краєвиди надзвичайні. Все було дуже чисто та зручно. А ще є сауна!“

• Hotel Garni Post Оцінка за відгуками: 10

“Дуже зручне розташування готелю, поруч з Цугшпіцбангоф та автобусної зупинки в 2 хвилинах ходьби.Готель знаходиться в 20 хвилинах їзди до фунікулеру, на якому ви можете дістатись на Цугшпіце,на кінцевій зупинці автобусної станції(20 хвилин від готелю)дуже гарні краєвиди та озеро Абзее,якщо є бажання можливо організувати прогулянку велосипедом,який ви можете взяти на прокат у власника готелю на цілий день за 25 евро.Під час проживання вам видадуть гостинну карту,яка вам дає можливість їздити безкоштовно на автобусі та потязі, також одноразово ви можете відвідати по ній басейн(за різним смаком,від теплого в приміщенні та на подвір'ї з видами на гори до солоного джакузі.Рекомендую,мені дуже сподобалося,три незабутні дні які я провела в Грайнау,я буду згадувати все життя.Дякую за привітний прийом та позитивні емоції.“

• Gästehaus Enzianhof Hotel Garni Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий готель. Чисто, тепло, затишно. Гарний сніданок. Власниці чарівні і дуже привітні.“

• Hotel Föhrenhof Garni Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарний готель з чудовим персоналом. Чисто, затишно і смачні сніданки. Ми приїхали пізно ввечері і нас чекали смачні слойки, які нам приготували в подарунок. Чудові номера з красивим видом на гори.“

• Zur Schönen Aussicht Hotel garni Оцінка за відгуками: 10

“Затишно, чисто, привітний персонал“

• Loisachtalerhof Оцінка за відгуками: 4

“Мʼякі ліжка і приємна постіль та гарний вид з вікна“

• Gästehaus Angela Оцінка за відгуками: 10

“Чисто та з домашньою атмосферою Привітний персонал це просто візитна картка цього гостьового дому.“

• Zur Schönen Aussicht Hotel garni Оцінка за відгуками: 7

“Розташування дуже гарне...вигляд з вікна чарівний, чистенько в кімнаті). Персонал привітний і ввічливий)“

• Das Nordberg Guesthouse Оцінка за відгуками: 10

“По-перше дуже вічлива та компетентна адміністрація. Нам декілька разів пішли на зустріч у важливих питаннях. Зручне розташування, затишна оселя та гарний краєвид на гори. Цікавий формат замовлення сніданків. Номер оснащенно усім необхідним. Мої найкращі рекомендації готелю.“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні Garmisch Partenkirchen

на основі 23 944 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com