2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Німеччина: відгуки про готелі
German Alps Route Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Beim Dokterer, Fewo ANNO DAZUMAL Оцінка за відгуками: 10

“Казковий альпійський будинок з історією, обладнаний всім необхідним для комфортного відпочинку. Просторий для великої сім'ї - є три спальні, два санвузла, велика їдальня. Розташування - ідеальне. Є чудові маршрути для піших прогулянок одразу від дому, в пішій доступності є супермаркет і різноманітні ресторани, до замків, озер та Фюссену - 10-15 хв машиною.“

• St. Anton Оцінка за відгуками: 10

“Чудовє місце, колоритне, є все що треба, все близько, господар чудова людина.“

• Aparthotel Hochfeld Оцінка за відгуками: 9

“Нам подобається природа гори розташування. Все супер.“

• Haus Alpenrose Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, затишно, охайно. Чудові краєвиди. Хочеться повернутися сюди ще. Дякую хазяйвам цьго будинку.“

• Ferienwohnung Allgäu Füssen Zentrum Оцінка за відгуками: 9

“Ми подорожували сім'єю.Нас було шестеро. Квартира велика та комфортна.Хороша кухня. Чудовий краєвид . Привітна хазяйка квартири . Вчасно відповідала на всі питання. Поруч зупинка, магазини, та кафе . Не далеко вокзал.“

• Haus San Marco Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось все . Розташування, оснащення, ліжка, балкон, панорама з вікна“

• Zum traumhaften Ausblick Оцінка за відгуками: 10

“Wir haben unseren Urlaub sehr genossen! Die Aussicht vom Balkon ist fantastisch! Freundliche Kommunikation mit den Eigentümern. Bequeme Betten, die Wohnung hat alles, was Sie für einen guten Urlaub brauchen. Ich würde diese Wohnung auf jeden Fall an meine Freunde empfehlen! Alles ist sehr komfortabel, wir haben uns wie zu Hause gefühlt. Es ist ein toller Ort! Wir werden gerne wiederkommen! Нам дуже сподобався відпочинок! Вид з балкону надзвичайний! Дружня комунікація з власниками. Комфортні зручні ліжка, в помешканні є все необхідне для гарного відпочинку. З впевненістю рекомендувала б це житло друзям! Все дуже зручно, ми почувалися як вдома. Надзвичайне місце! Будемо раді знову приїхати!“

• Bergtraum Оцінка за відгуками: 10

“Дуде велике, світле помешкання. Є все необхідне. Зручне розташування. Власний підземний паркінг це взагалі великий плюс. Особливо він рятував, коли йшов великий град.“

• Apartment Bad Reichenhall Оцінка за відгуками: 10

“Комфортне житло з видом на гори в затишному місці. Привітна хазяйка, безкоштовні парковка та Wi-Fi, помешкання чисте, світле, свіжа постільна білизна, рушники, миючі засоби, побутова техніка, в помешканні є все необхідне для відпочинку. При необхідності, з задоволенням ще зупинимося в цьому місці.“

• "Mittendrin" in Garmisch Оцінка за відгуками: 9

“Дуже привітна хазяйка, якісна техніка, все є, навіть, кавоварка та посудомийка. Квартира розташована у центрі міста“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні German Alps Route

на основі 107 277 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com