2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Німеччина: відгуки про готелі
German Alps Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Gästehaus Angela Оцінка за відгуками: 10

“Чисто та з домашньою атмосферою Привітний персонал це просто візитна картка цього гостьового дому.“

• Hotel Alpenresi Оцінка за відгуками: 10

“дуже подобалось ,чисто ,гарно . Господарка привітна . Навкруги гори ,ліс . Озеро Кенигзее неподалік .“

• Bergbach Оцінка за відгуками: 9

“Дуже чудові краєвиди. Навколо самі гори! Ввічливий та привітливий персонал. Смачні сніданки.“

• Das Nordberg Guesthouse Оцінка за відгуками: 10

“По-перше дуже вічлива та компетентна адміністрація. Нам декілька разів пішли на зустріч у важливих питаннях. Зручне розташування, затишна оселя та гарний краєвид на гори. Цікавий формат замовлення сніданків. Номер оснащенно усім необхідним. Мої найкращі рекомендації готелю.“

• Zur Schönen Aussicht Hotel garni Оцінка за відгуками: 10

“Затишно, чисто, привітний персонал“

• Hotel - Pension Alpenstern Оцінка за відгуками: 10

“Чудове затишне житло з неймовірними пейзажами поруч. Дуже приємні ввічливі господарі, які щиро турбуються про комфорт своїх гостей. Ми залюбки повернемось і будемо рекомендувати усім друзям цей готель.“

• Hotel Garni Zeranka Оцінка за відгуками: 10

“гарний готель ,смачний сніданок.“

• Hotel Garni Post Оцінка за відгуками: 10

“Дуже зручне розташування готелю, поруч з Цугшпіцбангоф та автобусної зупинки в 2 хвилинах ходьби.Готель знаходиться в 20 хвилинах їзди до фунікулеру, на якому ви можете дістатись на Цугшпіце,на кінцевій зупинці автобусної станції(20 хвилин від готелю)дуже гарні краєвиди та озеро Абзее,якщо є бажання можливо організувати прогулянку велосипедом,який ви можете взяти на прокат у власника готелю на цілий день за 25 евро.Під час проживання вам видадуть гостинну карту,яка вам дає можливість їздити безкоштовно на автобусі та потязі, також одноразово ви можете відвідати по ній басейн(за різним смаком,від теплого в приміщенні та на подвір'ї з видами на гори до солоного джакузі.Рекомендую,мені дуже сподобалося,три незабутні дні які я провела в Грайнау,я буду згадувати все життя.Дякую за привітний прийом та позитивні емоції.“

• Loisachtalerhof Оцінка за відгуками: 4

“Мʼякі ліжка і приємна постіль та гарний вид з вікна“

• Seeberghof Оцінка за відгуками: 6

“Домашня атмосфера. Хороше розташування в горах.“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні German Alps

на основі 94 105 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com