2. Németország hotelértékelések
  3. Németország hotelértékelések
Német-Alpok Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Ferienwohnung Hoffmann-Schiffer Értékelési pontszám: 10

„Az apartman rendkívül szép és kényelmes. A felszerelése kimagaslóan minőségi. Minden meg van a legapróbb részletekig amire szükség lehet az ott tartózkodás során. A vendéglátók végtelenül kedvesek. Eredetileg a környék miatt választottuk, mert kocsival nagyon közel van: Berchtesgaden, a Königssee, Salzburg, Bad Reichenhall. szóval rendkivül sok program lehetőség, de imádtunk este visszatérni. Az apartman egy pici faluban van, de pár perc sétára több nagy választékú üzlet található. Ha a környéken leszünk mi biztosan itt szállunk meg. Csak ajánlani tudom.”

• „A legfelsőbb részt választottuk, hogy külön szobában legyünk a gyerekektől. 15 és 18 évesek). Ez egy kis ékszerdoboz! Nagyon tetszett!!! A tehenek tényleg ott legeltek a szomszédban, mint a képeken. A közeli házak, táj fantasztikus! A felvonó és a vonat pár perc sétára van csak. Ingyenes parkolás.”

• Ferienwohnung Watzmannblick Értékelési pontszám: 5

„táj ,”

• Relax FeWo Értékelési pontszám: 10

„Gyönyörű környezetben helyezkedik el a szállás, kedves tulajdonos, gyalogosan rövid idő alatt étterem elérhető, ahol nagyon jó ételeket fogyasztottunk, a közelben szupermarket is található, csak ajánlani tudom.”

• Haus Christl Értékelési pontszám: 10

„Októberben voltunk először itt, és akkor megfogadtuk, hogy ide bizony vissza kell jönni. Most sem csalódtunk. Szuper kényelmes és tiszta az apartman, fantasztikus a panoráma a tavasszal is havas hegycsúcsokra. Az apró figyelmességek (süti, üdvözlő csoki) csak megerősítik azt az érzést, mintha egy kedves rokonhoz jöttünk volna látogatóba. Remélem, még lesz lehetőségünk máskor is itt megszállni.”

• Ferienwohnung Marktschellenberg Értékelési pontszám: 8

„Az elhelyezkedés központi, óvárosi.A felszerelés kifogástalan, a tisztaság szintén.”

• Ferienwohnungen Haus Braun Értékelési pontszám: 10

„Győnyörü kilatas otthonos kis apartman ngyon jól felszerelt”

• Haus H Stangassinger Apartments Értékelési pontszám: 9

„Baráti társasággal voltunk négyen, mindenkinek külön szoba jutott, a terasz kilátással a hegyekre, valószínűleg családdal is visszamegyek.”

• „Gyönyörű környék...”

• AlpenGlück – **** Ferienwohnung Értékelési pontszám: 9

„Nagyon jo az elhelyezkedése, közelben sok látnivalóval.”

Német-Alpok 30 legjobb nyaralója

99 435 nyaraló értékelés alapján a Booking.com oldalán