2. Franciaország hotelértékelések
  3. Franciaország hotelértékelések
Lyoni-öböl Hiteles panzió- és fogadóértékelések valódi vendégektől

• Villa les Lys Értékelési pontszám: 9

„Magas ágy Tágas szoba Jó fürdőzoba Legkondicionalas Szép kert és asztal az étkezeshez”

• Marseille City Chambres&Appartements Értékelési pontszám: 10

„A recepciós rendkívül kedves, készséges volt, a tartózkodás végén apró ajándékkal kedveskedett nekünk. Tea- és kávéfilter bekészítés. Ízléses berendezés.”

• Maébrilu Camargue Provence Értékelési pontszám: 10

„A házigazda nagyon kedves volt, tájékoztatott minket a látnivalókról, a programokról. A helyszín, az épület, a szobák csodásak, az ágy is nagyon kényelmes volt, a reggeli finom és bőséges volt. A 300 méterre található étteremben ettük az eddigi legfinomabb marha steaket és tenger gyümölcsei tálat. A borongós időjárás ellenére is csodás napokat töltöttünk itt.”

• Bed and breakfast chez l'habitant Értékelési pontszám: 8

„Szép, hangulatos terasz, ideális vacsorázni, borozni”

• Le Mas Palegry Chambres d'hôtes Perpignan Értékelési pontszám: 10

„A szállás az autópályáról letérve könnyen megközelíthető volt .Egy igazi úr fogadott minket a különleges hangulatú házban. Nagyon tetszett a ház stílusa. Lélekkel teli, szinte mesél a múltjáról.Ne foglaljon itt aki a megszokott egyenberendezést kedveli, de foglaljon, aki a régi idők hangulatát szereti. A tulajdonos nagyon kedves, vidám, mindenben rendelkezésünkre állt. A reggeli finom és friss volt, nekünk elegendő, amelyet a szép, régi berendezésű konyhában fogyaszthattunk el.”

• „Nagyon tiszta szállás. Kedves, segítőkész tulajdonos.”

• Bastide Ecurie Massilia Értékelési pontszám: 1

„Két család utazott együtt, az egyik család a főépületben az emeleten volt elszállásolva. Az emeleti részen elfogadható volt a szállás, semmi extra, egyik bútor sem tűnt újnak, a három ágyas szobában olcsó ágyak, a kétágyas szoba ruhaakasztója félig leszakadva, de végül is a célnak megfelelt, csak aludni akartunk itt és aludni tudtunk. A szállás helyi viszonylatban olcsó volt. Az étkezőnek van egy hangulata, ott szép régi bútorok, tálalószekrények vannak, jól néznek ki, sok apróság, mindenféle dolog kirakva a polcokra. A konyha IKEA bútorai olyanok, mintha a piactérről megvettek volna minden visszavitt, vagy kiárusított bútort, szinte minden szekrény és szekrényajtó különböző :). A lovak szépek, a szállásadók kedvesek voltak, a negatív rész miatt egy kicsit sajnáljuk is őket, de az is hozzátartozik az igazsághoz. Bízunk benne, hogy a negatív értékelés hatására változtatnak a szálláson és tájékoztatnak mindenkit, hogy a melléképületben milyen körülmények fogadják az ott megszállni készülőket.”

• Château le Bouïs Értékelési pontszám: 10

„Fantasztikus kilátás van. Igazi csendes, nyugodt környezet. A személyzet az utunk során folyamatosan egyeztetett velünk a vacsora időpontjáról, amit a forgalmi dugó miatt át is szerveztek. A borkóstoló minden nap 18:00-tól van. A vacsora nagyon ízletes volt és élőzenét hallgathattunk közben. Két szobát foglaltunk. Az egyik rusztikus típusú volt, a másik modern, nemrég elkészült szoba.”

• La Villa Guy & Spa - Teritoria Értékelési pontszám: 10

„Átutazóban voltam és egy tökéletes helyszínt találtam. A város nagyon hangulatos, rövid sétával elérhetōek voltak a látnivalók. Remek étterem ajánlást kaptam, kedvesen le is foglalták az asztalt. Köszönet a személyzetnek a figyelmességért!”

Lyoni-öböl 30 legjobb panziója

93 523 panzió értékelés alapján a Booking.com oldalán