2. Malta - hodnotenia hotelov
  3. Malta - hodnotenia hotelov
Gozo Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Seaview 2-bedroom Apartment in Xlendi Priemerné hodnotenie: 10

„Výhľad, čistota, zariadenie. Všetko bolo super.“

• The Nest Siekel Townhouse Priemerné hodnotenie: 9

„Dom sa náchádza v tichšej lokalite, vo výbave domu je doslova všetko, na čo si len spomeniete. Moderný nábytok, presná a zrozumiteľná komunikácia s poskytovateľom.“

• „majiteľ Kevin neskutočne nápomocný a milý, vybavil požičanie auta a letiskový transfer, poradil kam ísť čo navštíviť, doporučil reštaurácie a výlet loďou, klimatizácia v každej izbe, veľké čisté miestnosti, dych beruci výhľad, niekoľko veľkých čistých bazénov, privátny prístup len pre ubytovaných, reštaurácie a obchody na dosah ruky, lode na Maltu každých 30 minút.“

• Ix Xaluppa J6 Apartment Priemerné hodnotenie: 9

„Skvelý bazén, Poloha blízko od trajektu.“

• Diamonds Luxury apartment - Julia Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi ochotný majiteľ , doplnil mám prísteľku, na požiadanie ,apartmán čistý,fotky na bokingu boli reálne 👍všetko v poriadku ,uteráky ,prikrývky , rýchlovarná kanvica ,mikrovlnka ,veľká chladnička ,blízko autobusová zastávka , kúsok do mesta tak dalo sa aj pešo 😉 nebol problém s kľúčmi ,mali sme ich prichystané v schránke a majiteľ poslal kód do mailu 👍“

• Cittadella Boutique Living Priemerné hodnotenie: 7

„Skvelo situovaný apartmán v blízkosti citadely. Dobra dostupnosť na zastávku. Veľa obchodov, reštaurácii na okolí. Dostali sme zrozumiteľne pokynu pre vstup do apartmánu. Mali sme suitu s dvomi spálňami. Apartmán bol priestranný. Mal dve kúpeľne. Jedna kúpeľňa bola na chodbe a jedna z jednej izby. Z tejto izby bol aj prístup na terasu. Prístup do apartmánu je z vedľajšej ulice. Raňajky chutné. Je možnosť vybrať si z 3 možností - omeleta, anglické raňajky alebo zapeceny sandvic so šunkou a syrom a k tomu ovocie s jogurtom. Raňajky si vyberáte ráno a idú vám ich pripraviť, takže čakáte polhodinu kým vám ich pripravia. Raňajky boli od 8:30 co bolo pre nás neskoro. Na pitie káva (iba instantná) , čaj alebo džús. Na terase je gril, ktorý môžete využívať.“

• Diamonds Luxury Apartments Priemerné hodnotenie: 7

„Výťah, výhľad, ticho“

• Hili Complex Priemerné hodnotenie: 3

„Páčil sa nám výhľad a lokalita bez turistov“

• Maryanne-Joe Flats Priemerné hodnotenie: 7

„Mily a napomocny majitel. Zrekonstruovana kupelna s vanou aj sprchou, avsak tlak vody bol velmi slaby a umyvadlo neodtekalo.“

• „Poloha s výhľadom na more. Kľudne by som sa tam ubytoval zas“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Gozo

podľa 14 631 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com