2. Словенія: відгуки про готелі
  3. Словенія: відгуки про готелі
Greater Ljubljana Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Apartments in Villa Olimp Оцінка за відгуками: 6

“Багато місця для подорожей великою компанією, зручне розташування, особисте паркувальне місце“

• Apartment Tržaška with free parking Оцінка за відгуками: 2

“безкоштовна зручна парковка поруч з житлом“

• Apartma Galjevica Оцінка за відгуками: 10

“Все сучасне , чисте , гарне , була вода , цукерки , пральний порошок , все щоб приготувати їсти та поїсти , спеції, олія , кава і тд“

• Chalet Iskaretreat Оцінка за відгуками: 10

“Помешкання чудове. Дуже атмосферне і приємне. Гарний садок де можна відпочити і приготувати гриль. І, взагалі, будинок знаходиться на території заповіднику, тому кожен ранок ми прокидались під спів пташок. У помешканні є все необхідне і навіть більше. Господарка Наташа робила для нас смачні сніданки. Велика подяка господарям за гостинність! Ви зробили наші враження від Словенії ще кращими!“

• Apartments Grahek Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово.Дуже чисто,все нове.Кухня оснащена всіма важливими приборами та посудом і навіть більше.Великий телевізор смарт в кімнаті.Місце розташування на околиці міста,але тихо,спокійно.Поруч тече річка і багато організованого простору для дітей та дорослих на природі.“

• New Central Studio with Parking Оцінка за відгуками: 10

“Дуже все сподобалось: розташування, спілкування з власником, зручності, дизайн помешкання, чистота, комфорт і відчуття в апартаментах.“

• NEW G&P Villa - Free Parking Оцінка за відгуками: 10

“Чудові апартаменти з усіма зручностями.Бонусом спів птахів за вікном, це фантастично)“

• Soska 5 Оцінка за відгуками: 5

“Тихо, чисто.“

• Boutique Apartments Оцінка за відгуками: 9

“Дуже приємна власниця та комфортні умови“

• Vila ART Оцінка за відгуками: 10

“Пішки можна дістатися старої частини міста. У дворі закритий паркінг, що дуже зручно, коли подорожуєш автомобилем. В номері було все необхідне для проживання. Ми були вчотирьох, нам було достатньо просторо. Сподобався великий стіл для сніданку всією родиною, є весь необхідний посуд для приготування та споживання їжї.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Greater Ljubljana

на основі 68 065 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com