Praleisti ir eiti į pagrindinį turinį
  1. Atsiliepimų apie viešbučius pradžios puslapis
  2. JK: atsiliepimai apie viešbučius
  3. Didysis Londonas: atsiliepimai apie atostogų būstus
Didysis Londonas Patikimi viešėjusių svečių atsiliepimai apie atostogų būstus

Naujausi atsiliepimai

• Chelsea Cloisters Įvertinimo balas: 6

„Lova patogi, kambaryje buvo visko ko tik gali prireikti. Malonus registratūros darbuotojų aptarnavimas. Gera lokacija.“

• „Netoli metro stotis. Butas jaukus, yra viskas ko reikia net ir ilgesniam buvimui. Puikus kainos ir kokybės santykis.“

• Cleveland Residences Russell Square Įvertinimo balas: 10

„Vieta labai gera , šalia metro , maisto prekių parduotuvės. Apartamentuose yra visko ko jums gali prireikti. Mums buvo leista įsikelti ankščiau , taip pat ir išsikelti vėliau . Labai malonus ir paslaugus personalas.“

• „Tikrai gera vieta, labai jaukus apartamentai. Liuks“

• Luxury Stylish 2 Beds / 2 Baths Įvertinimo balas: 9

„Viskas puikiai“

• „Vieta puiki. Apartamentai tinkamo dydžio, patogios lovos, paprastas įsiregistravimas.“

• NOX Waterloo Įvertinimo balas: 10

„Puiki vieta, 5 min iki metro, 15 min pėstute iki Big Beno. Priešais viešbutį yra prekybos centras, kuriame galima įsigyti maisto. O kambaryje yra mikrobangų krosnelė, kavos aparatas, virdulys, lygintuvas, plaukų džiovintuvas.“

• „Location“

• Marylebone Apartments Įvertinimo balas: 6

„Vieta arti metro stoties - tai labai gerai ir bene vienintelis privalumas, bet iš gatvės sklinda didelis triukšmas (ypač naktį) - tai labai blogai. Dar privalumas - kad operatyviai vyksta komunikacija per booking platformą.“

• „Mums labai patiko viešnagė šioje nuosavybėje, kuriai suteikėme puikų 10 balų įvertinimą, nes ji puikiai tiko trims žmonėms. Vieta yra puiki, butas buvo patogus ir labai švarus. Mūsų trijų grupė puikiai tilpo. Šeimininkas buvo ypač malonus, užtikrino sklandų registracijos procesą ir suteikė lankstumą išsiregistravimo laiku. Mes tikrai pasirinktume čia apsistoti dar kartą.“

30 geriausi atostogų būstai regione Didysis Londonas

remiantis 473 823 atostogų būstų atsiliepimais Booking.com svetainėje