2. Estónsko - hodnotenia hotelov
  3. Harjumaa - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Harjumaa Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Silver Home Priemerné hodnotenie: 8

„Poloha ubytovania .“

• MyApartments Priemerné hodnotenie: 8

„malý, útulný a čistý apartmán, súkromné parkovisko (brána na kód), milá a ochotná chyžná, veľmi dobrá poloha neďaleko historického centra“

• „Čistota izby, pohodlnosť pri ubytovaní, self checking“

• „Veľmi pekný štýlový byt priamo v centre mesta, bolo jednoduché to nájsť aj sa dostať dovnútra, posteľ bola pohodlná a v byte bolo prijemne teplo. Sauna bola príjemný bonus.“

• N48 Boutique Hotel Priemerné hodnotenie: 8

„Lokalita v poriadku, zariadenie ok.“

• Tallinn City Apartments Old Town Toompea Priemerné hodnotenie: 10

„Vyborna lokalita 12/10. Nadherny, priestranny a dobre zariadeny apartman s vlastnou saunou, kuchynou a 2x wc za skvelu cenu. Boli sme nadseni a jednoznacne odporucam :)“

• Revelton Suites Tallinn Priemerné hodnotenie: 10

„Dobra poloha blizko centra, moderny a automatizovany pristup zo strany prevadzkovatela. Konfortna izba, cistota, vsetko super :)“

• „Dobrá lokalita, čisto, posteľ dostatočne pohodlná,“

• Old Town - Viru Gate Apartment Priemerné hodnotenie: 9

„Naozaj veľmi blízko centra. Všade sa dalo dostať peši. Ideálna poloha na návštevu starého mesta a blízko prístavu. Byt bol vkusne zariadený a nič v ňom nechýbalo. Výborná sauna. Jednoduchý príchod aj odchod z apartmánu. Jasne a zrozumiteľne pokyny od prenajímateľa na získanie kľúčov.“

• Tallinn Central City apartment Priemerné hodnotenie: 5

„Apartmán je pekne renovovaný a čistý. K dispozícii je parkovanie. Má kuchyňu vybavenú všetkým potrebným ale chýba stôl a stoličky. Sama by som sa sem nešla ubytovať. Išla som tam iba preto, že mi v objednanom a zaplatenom apartmáne zrušili ubytovanie, vraj z technických dôvodov. Vzhľadom na situáciu som bola rada, že mám kde byť. Check-in bol jednoduchý, podľa inštrukcií v appke. Na pár nocí je to OK.“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Harjumaa

podľa 73 302 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com