2. Австрія: відгуки про готелі
  3. Австрія: відгуки про готелі
Hausruckviertel Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• das mondsee Оцінка за відгуками: 10

“Нам все дуже сподобалося. Бездоганний, чистий, зручний готель з чудовим містцерозположенням у мальовничому місті біля озера за розумну €. Все що потрібно поблизу. Ми залишилися задоволені, дуже хочемо повернутися.“

• Iris Porsche Hotel & Restaurant Оцінка за відгуками: 9

“Чудовий готель, просторий номер на трьох персон, велика ванна кімната, гарний дизайн і чистота. Рекомендую відвідати ресторан зі смачними стравами. Уважний і доброзичливий персонал.“

“Все сподобалось“

• das mondsee Оцінка за відгуками: 10

“Відпочивали з родиною, взимку. Номер, та і сам готель в цілому дуже чистий, теплий, з красивим та сучасним інтерʼєром. На першому поверсі готелю є кухня з всім необхідним посудом (склянки, чашки, тарілки, виделки, ножі…). Варочної поверхні нажаль немає, але є мікрохвильовка та чайник.“

• Attergauhof Оцінка за відгуками: 10

“Розташування, чистота, їжа. Номер був з двома спальними місцями, приємно здивувало що було дві кімнати в номері. І чудова шумоізоляція. Атмосферний готель, зі своїм стилем. Парковка для авто. Його розташування дало змогу побачити багато гарних місць навколо. Широкий вибір страв, їжа смачна і за помірні гроші. В цілому готель приємно здивував. Затишне місце.“

• Iris Porsche Hotel & Restaurant Оцінка за відгуками: 8

“Чисті гарні номери, зручна постіль, дуже простора ванна кімната.“

• Amedia Plaza Wels, Trademark Collection by Wyndham Оцінка за відгуками: 10

“Готель знаходиться у центрі, все поряд. Привітний персонал, завжди готові були допомогти. Смачний сніданок.“

• das mondsee Оцінка за відгуками: 10

“Гарний готель, затишний номер, чудове місце для відпочинку.“

• das mondsee Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, дуже комфортно, гарний сервіс і гарні умови..все супер, все чудово“

“Чудовий та затишний готель !“

30 найкращих готелів в регіоні Hausruckviertel