2. Угорщина: відгуки про готелі
  3. Heves: відгуки про помешкання для відпустки
Heves Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• AIDA Sport Apartman Оцінка за відгуками: 10

“Наш відпочинок пройшов відмінно. Квартира дуже охайна, меблі нові, все акуратно і чисто. Зручне розташування. Дякуємо за гостинність.“

• Enzo Apartman Оцінка за відгуками: 8

“Розташування,чистота,чайник потрібно поміняти“

• Afrodité Apartmanok Оцінка за відгуками: 7

“Місцерозташування готелю, безкоштовна парковка. Дуже ввічливий працівник при заселенні, який допоміг з паркуванням авто.“

• For You Apartmanok Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалось! Було чисто ,затишно,власники дуже привітні та доброзичливі,чудове місце розташування, близько біля центру міста ...“

• Color Apartmanok Eger Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалося все, за виключенням не великої складності в реєстрації. Можу порекомендувати для відпочинку сім'єю.“

• Orient Apartmanház Оцінка за відгуками: 10

“Надзвичайно приємний господар! Готовий кожну хвилину щось робити для гостей, аби їм було зручно 😊“

• Juti Apartman Оцінка за відгуками: 9

“У квартирі було все, що потрібно для проживання.“

• Szalók Spa Apartman Egerszalók Оцінка за відгуками: 10

“Дуже зручне самостійне прибуття в апартаменти. Є де припаркувати авто. Все необхідне було. Зручні мякі матраси, ми гарно відпочили перед дорогою.“

• Luna Apartman Оцінка за відгуками: 10

“Дуже комфортна і охайна кімната. Є усе необхідне.“

• RÁD-VÁR Apartmanház Оцінка за відгуками: 10

“Апартаменти дуже затишні та стильні.Вони обладнані всім необхідним: від сучасної кухні з усіма приладами до комфортабельних спальних місць. Особливо сподобалась чистота та увага до деталей. Все було акуратно і зі смаком оформлено, що створювало приємну атмосферу. Розташування також чудове– поряд знаходились магазини, ресторани та історичні місця.Господарі надзвичайно привітні та гостинні.Зустріли нас раніше зазначеного часу,завжди на зв'язку і швидко реагують на будь-які наші запити. Також надали корисні поради щодо місцевих визначних пам'яток та місць, які варто відвідати. Завдяки його дружелюбності та готовності допомогти, ми почувалися як вдома.Наше перебування було комфортним та приємним. Ми обов'язково повернемося сюди під час наступного візиту до цього міста. Рекомендуємо ці апартаменти всім, хто шукає якісне житло та чудове обслуговування.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Heves

на основі 34 253 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com