2. Норвегія: відгуки про готелі
  3. Норвегія: відгуки про готелі
Hordaland Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Grimen Camping Оцінка за відгуками: 10

“Хочу поділитися своїми враженнями про це кемпінгове містечко - просто неймовірно! Все було дуже чисто і охайно, включаючи кухню та душову. Але найвражаючіше - це вид, який відкривався з місця проживання. Рекомендую це місце для всіх, хто шукає спокій та природну красу, поблизу міста Берген.“

• Scandic Flesland Airport Оцінка за відгуками: 9

“Дуже добрий сніданок“

• Voss Vandrarheim Hostel Оцінка за відгуками: 10

“Чудове місцерозташування, вид з вікна захоплює.“

• Heimen Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Зручне розташування,5 хвилин пішки від центру. Чистий,просторий номер.“

• Fabryka Оцінка за відгуками: 8

“Співвідношення ціни та якості“

• City Hostel Bergen Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування—набережна, де чекають круїзи rodne.no до Люсефьорду, автобусний термінал, щоб доїхати до порту Rizavika на паром до Бергену, автобус до базового табору Прекестулена від Pulpit Rock Tour чи Gofjords, автобус до аеропорту та поїзди— все це не більше 5-7 хвилин. Апартаменти затишні, тепла підлога в душовій кімнаті, smart tv. Сподобався внутрішній дворик. Поруч з входом в будинок кімната для прання, дуже зручно, є пральна та сушильна машини. Вистачає посуду для приготування їжі вдома. На всі питання власники відповідали швидко і допомогли.“

• Kyrping Camping Оцінка за відгуками: 8

“Дерев'яний будиночок, стоїть прямо на фйорді. Неймовірний краєвид! Є балкон зі столиком і стільцем. Кухня обладнана, є все необхідне. На ресепшні спілкувалася англійською по телефону. Додаткові послуги можна оплатити віппс. Чіткі інструкції, самостійне поселення. Є опалення. Нам було зручно і дуже сподобалося.“

• Zander K Hotel Оцінка за відгуками: 10

“смачний і різноманітний сніданок“

• Bergen Harbour Hotel, WorldHotels Crafted Оцінка за відгуками: 6

“Чистий та комфортний номер, непоганий сніданок, зручне розташування з гарним видом, якісний інтернет. І звісно чудовий український персонал на кухні!“

• Hotel Norge by Scandic Оцінка за відгуками: 9

“Розташування ідеальне, і те що був діджей на Новорічну вечірку. Але цей готель вибирали спеціально з басейном, щоб порадувати дітей відпочинком, та нам Не повідомили, що діти повинні приходити зранку, і коли ми ми прийшли о 13:00 нам повідомили, що нас з дітьми не пустять. Це дуже нам не сподобалось.“

30 найкращих готелів в регіоні Hordaland