2. Horvátország hotelértékelések
  3. Horvátország hotelértékelések
Zagorje Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Hotel Trakošćan Értékelési pontszám: 9

„Voltunk már itt, visszatértünk, mert ár érték arányban nagyon jó, elhelyezkedés kiváló. Reggeli választék és ízek kiválóak.”

• Hotel Trakošćan Értékelési pontszám: 10

„Szuper környék, udvarias személyzet, nagyon jó wellness. Reggeli a szokásos svéd asztalos kínálat, de nagyon finom.”

• Pansion Rody Értékelési pontszám: 10

„Minden tökéletes volt! A 6- os számú szobát kaptuk, fantasztikus kilátással a gyönyörű vidékre! Hangulatos a szállás, tiszta, finom volt a reggeli, a személyzet nagyon barátságos és segítőkész. Egy koncert után éjjel értünk vissza a szállásra, ahol talán szülinapi buli lehetett, mi szeretjük az ilyen hanghatásokat, különösen a horvát zenét, a horvát buli hangulatot, olyan jól elszeparták a bulizókat, hogy a szobában nyitott ablaknál alig hallottuk őket. Bármikor örömmel mennénk vissza ide!”

• Holiday Park Zagyland Értékelési pontszám: 10

„Üzleti úton voltam, este értem oda, így nagyon tetszett, hogy egy brutál jó étterem működik a szálláson, ezt már nem kellett keresni. A szoba tiszta, jól felszerelt.”

• Hotel Terme Jezercica Értékelési pontszám: 8

„Svédasztalos reggeli és vacsora nagy választék. Wellness részleg.”

• Hotel Trakošćan Értékelési pontszám: 9

„Gyönyörü volt a látvány szaunából a kivilágított vár, és reggel a felkelő nap sugarai is a várat világították meg az ètteremből nézve. A szállás dupla type2 csatlakozóval ellátott ingyenes 11kWh-os töltövel rendelkezik amely nagy segítség volt az utazàs során.”

• Hotel Trakošćan Értékelési pontszám: 9

„A vár lábánál csodálatos természeti környezetben. Remek reggeli, kiváló vacsora, kellemes wellness részleg, nagy parkoló.”

• Hotel Zagi Értékelési pontszám: 10

„Minden szuper volt,köszönjük szépen,visszatérünk még!”

• Hotel Trakošćan Értékelési pontszám: 9

„Nagyon jó elhelyezkedés, nyugodt, csendes környezet. A vár kb 5 perces sétával elérhető. A szobák tiszták, kényelmesek. A wellness nem túl nagy, de az időpont foglalás miatt nincs tömeg,”

Zagorje 10 legjobb hotele

10 992 hotel értékelés alapján a Booking.com oldalán