2. Γαλλία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Ιλ-ντε-Φρανς κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
Ιλ-ντε-Φρανς Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• DOMITYS SARIA Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ άνετο και παρά πολύ καθαρό. Εξαιρετική τοποθεσία κοντά στη Disneyland»

• My Maison In Paris - Sentier Βαθμολογία σχολίων: 9

«Άψογη τοποθεσία σε μια μικρή πλατεία με ένα υπέροχο ιταλικό εστιατόριο ακριβώς από κάτω. Το διαμέρισμα ήταν πολύ όμορφα διακοσμημένο με όλες τις παροχές ακόμα και στα καλλυντικά του μπάνιου. Καθαρό και καλοδιατηρημένο είχε όλα όσα χρειαζόμασταν για μια διαμονή με μωρό.»

• Yuna Porte-Maillot - ApartHotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ήταν ολοκαίνουργιο και πεντακάθαρο. Όλα πολύ μοντέρνα. Τέλεια εμπειρια»

• Sejours & Affaires Paris-Davout Βαθμολογία σχολίων: 8

«Μεγάλο δωμάτιο, εξοπλισμένο κουζίνακι, πλήρης συσκότιση με τα παντζούρια»

• Jardin Saint Honoré Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9

«Άνετο διαμέρισμα , καλό στρώμα στο κρεβάτι, καθαρό , με χωριστή τουαλέτα από το μπάνιο που βοηθούσε στο να ετοιμαστούμε γρήγορα. Μας υποδέχτηκε μια πολύ ευγενική κυρία η Victoria! Ωραίος καναπές στο σαλόνι και κουζίνα. Επίσης στο ισόγειο έχει lockers όπου αφήσαμε τις βαλίτσες μας την τελευταία μέρα καθώς πετούσαμε βράδυ.»

• Charmante petite maison dans allée privée fleurie Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ο Victor ευγενικός,εξυπηρετικός,απαντούσε πολυ άμεσα,ήρθε να μας παραλάβει πολύ αργά..το επόμενο πρωί που κάτι χρειάστηκαμε ήρθε άμεσα με κρουασάν που μας κέρασε για πρωινό...στην κουζίνα είχε ότι βασικό μπορεί να χρειαστούμε( λάδι,αλάτι) σπαγγέτι για μαγείρεμα ..όπως επίσης νερό και κρασί στο ψυγείο! Πολύ καθαρό κατάλυμα σε μια ήσυχη γειτονιά.. Προτείνω!»

• Louvre Montorgueuil Historical center 3BR II Βαθμολογία σχολίων: 7

«Ήταν αρκετά μεγάλο, ζεστό και σε καλή περιοχή αν και για να πας οπουδήποτε θες μέσο καθώς το Παρίσι είναι μεγάλο. Η τιμή του αν και τσιμπημένη, ήταν πολύ καλή για το Παρίσι. Ίσως το φθηνότερο που βρήκα στο κέντρο για δυο οικογένειες των 4 ατόμων.»

• Louvre Parisian ChicSuites Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ εξυπηρετική η τοποθεσία, απέναντι απο το μουσείου του Λούβρου, στην καρδία του Παρισιού! Καλή τιμή διαμονής σε σχέση με άλλα διαμερίσματα ή ξενοδοχεία.»

• The Exclusive Stay - Duke Housing Βαθμολογία σχολίων: 6

«Η κρεβατοκάμαρα που ήταν ανακαινισμένη!»

• Le Marais - Place des Vosges - Tournelles 86 Βαθμολογία σχολίων: 4

«Ωραία τοποθεσία»