2. Австрія: відгуки про готелі
  3. Австрія: відгуки про готелі
Іннталь Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Gasthof Ölberg Оцінка за відгуками: 10

“Все“

• Gasthof Ölberg Оцінка за відгуками: 9

“Дуже сподобався готель. Тихо і затишно. Чудовий краєвид з балкону. Смачний сніданок.“

• Komfortzimmer Widauer Оцінка за відгуками: 10

“Дуже приємна господиня, смачний сніданок і дуже зручні ліжка. Неймовірні краєвиди біля помешкання і тиша. Господиня дала карточку туриста, що дало змогу безкоштовно відвідати місцевий музей (замок) і отримати знижку на музей в Інсбрук.“

• Pension Wallnöfer Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування,дуже приємна го родина,смачні сніданки,все,що треба“

• Posthof Apart . Zimmer Оцінка за відгуками: 9

“Охайна тепла кімната. Чудова ванна кімната. Зручне ліжко. Парковка під будинком.“

• B&B Hotel Heimgartl Оцінка за відгуками: 5

“Розташування“

• Pension Alpina Оцінка за відгуками: 7

“Дуже красиві краєвиди. Чисто і затишно. Смачний сніданок - шведський стіл Є все необхідне“

• Komfortzimmer Widauer Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово. Дуже гарний вид на гори. Дуже приємна господиня. Сподобався сніданок. Це сімейний готель, тому відчуття, що ви не в готелі, а в гостях у добрих знайомих, домашня затишна атмосфера“

• Edenhauserhof Оцінка за відгуками: 10

“Ідеальне розташування, природа гарна . Є де прогулятися,дуже багато цікавого для дітей. Неподалеку є горнолижні траси. Дуже гарні коровки і собаки. Ми пречудово зустріли новий рік в центрі Інсбруку. Це був прекрасний відпочинок, де ми відпочили душею.“

• B&B Hotel Heimgartl Оцінка за відгуками: 7

“В помешканні було чисто. Зручне розташування, неподалік зупинки громадського транспорту, супермаркет. Дуже привітний персонал. Розмовляють німецькою та англійською.“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні Іннталь

на основі 36 586 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com