2. Írsko - hodnotenia hotelov
  3. Írsko - hodnotenia hotelov
Ireland's Ancient East Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• Kilronan House Priemerné hodnotenie: 10

„Krásny hotel so všetkým čo potrebujete k pobytu, pohodlná posteľ, vlastná kúpeľňa s WC. Perfektné raňajky s profesionálnou obsluhou. Hotel v pešej dostupnosti centra, pamiatok a dopravy.“

• Hazelbrook House B&B Priemerné hodnotenie: 7

„Bez stravy, lokalita vzhľadom na centrum dobrá. Rýchlovarná kanvica s kávou, mliekom a čajom k dispozícii na izbe. Super čistota.“

• Ballynona House Priemerné hodnotenie: 9

„Krasne prostredie, velmi mila majitelka, zazitok.“

• Marie's Bed and Breakfast Priemerné hodnotenie: 10

„Hostiteľ bol milý, ubytovanie výnimočne čisté a nové. V ubytovaní myslia naozaj na všetky detaily, raňajky mi pripravili aj keď som mala odchod skoro kvôli odletu.“

• Avoca House B&B Priemerné hodnotenie: 10

„Hostiteľ bol perfektný, izba dokonale čistá a vybavenie taktiež super. Raňajky boli rozmanité, vždy si bolo z čoho vybrať. Lokalite nemôžem nič vytknúť, na skok autobusom do centra mesta, alebo o ulicu ďalej bary, reštaurácie, obchody. Tento pobyt bol perfektný a ak ešte niekedy navštívim Dublin, svoje ubytovanie mám vybraté ;).“

• O'Donoghue's Priemerné hodnotenie: 10

„Perfektna poloha, perfektna krcma 👍“

• Kilronan House Priemerné hodnotenie: 7

„Príjemný personál a pekná izba.“

• Annandale House Priemerné hodnotenie: 10

„poloha, cena, ochotná hostiteľka, pekné a čisté ubytovanie“

• Aaron Vale B&B Priemerné hodnotenie: 10

„Krásne a čisté ubytovanie. Milí hostitelia a výborné raňajky. Ubytovanie vo veľmi pekne tichej štvrti, ale blízko centra.“

• Sarsfield Hostel Priemerné hodnotenie: 8

„Pomer ceny a kvality bol fajn, rovnako ako lokalita - síce nie priamo v centre, ale zastávka MHD je rovno pred budovou, odkiaľ chodia každú chvíľu priame autobusy. Vybavenie je jednoduché, no na prespatie úplne stačí. Dole je bar, kde bola každý deň do noci živá hudba, čo niekomu môže vadiť, keďže ju počuť do izieb, no nám to nevadilo. Vhodné ubytko pre nenáročných ľudí.“

30 Najlepších Bed&Breakfasts a penziónov v regióne Ireland's Ancient East

podľa 219 076 hodnotení Bed&Breakfasts a penziónov na Booking.com