2. Κροατία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Ίστρια κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
Ίστρια Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Apartment MAK with free parking Βαθμολογία σχολίων: 9

«H τοποθεσία είναι εξαιρετική και το διαμέρισμα άνετο και καθαρο. Οι χώροι είναι άνετοι και ωραία διακοσμημένοι. Το προτείνω!»

• Jazz Rooms and Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα. Το πιο καλό από τα 5 apartments που επισκεφθείκαμε στην Κροατία. Ευχαριστούμε.»

• Ivni Apartmani Βαθμολογία σχολίων: 9

«Όλα ήταν μια χαρά! Πολύ ευγενικός οικοδεσπότης! Υπάρχουν τα πάντα μέσα στο διαμέρισμα. Το μέρος πολύ ήσυχο, ιδανικό για ξεκούραση... Έχει πολύ κοντά παραλίες, σούπερ μάρκετ και εστιατόρια. Το κέντρο βρίσκεται πολύ κοντά με τα πόδια... Θα πηγαίναμε ξανά! Ευχαριστούμε 😀»

• Pula Center Studio Apartments Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ ωραίο καθαρό δωμάτιο με όλες τις παροχές. Κοντά στο κέντρο της πόλης.»

• Noemi's rooms Βαθμολογία σχολίων: 8

«Μεγάλο δωματιο.με ωραίο μπανιο»

• Apartment Remy Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η τοποθεσία»

• Apartmani Amans Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ωραία διακόσμηση! Άνετο και Ήσυχο!»

• Holiday Home Rokvilla by Interhome Βαθμολογία σχολίων: 10

«Είναι μέσα στη φύση και στα δέντρα ανοίγεις το παράθυρο και βλέπεις πράσινο. Δεν θα μπορούσα να φανταστώ κάτι καλύτερο.»

• Apartment Adi Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ο οικοδεσπότης επικοινώνησε μαζί μου λίγες μέρες πριν την άφιξη μας στο κατάλυμα. Μας ενημέρωσε σχετικά με την εύρεση της τοποθεσίας του κλειδιού και την εύκολη πρόσβαση στο σπίτι από τον κεντρικό δρόμο! Πολύ ευγενική χειρονομία! Όταν φτάσαμε ήταν εκεί και μας υποδέχτηκε πολύ θερμά! Μας ενημέρωσε σχετικά με το κατάλυμα και την πόλη, που θα μπορούσαμε να πάμε για φαγητό και σχετικά με τις παραλίες του Rovinj! Το σπίτι ήταν πάρα πολύ καθαρό!ΜΠΡΑΒΟ! Ευχαριστηθήκαμε την διαμονή μας και θα θέλαμε να επιστρέψουμε σίγουρα! Η σχέση τιμής - ποιότητας είναι 10 !! Goran σε ευχαριστούμε πολύ για όλα!»